Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mittudok tenni h változzon?

Most mittudok tenni h változzon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy elgemvan mindenböl.. sz*rok a világra, utálok élni és nembcsülökmeg semmit.

Elküldökmindenkit a p*csába, pedig szeretm öket és fontosak( szüleim).

mitudok tenni ezellen??hogy értékeljem az életet és a környezetem?


2010. dec. 19. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Tini vagy igaz? Hót ziher, hogy a hormonok űznek veled csúnya viccet. Valahogy erőt kell venned magadon, hiszen nem akarod bántani a szüleidet. Én biztos leülnék beszélni velük, hogy magad sem érted miért csinálsz amit csinálsz és nem akarod őket bántani.

Önuralom. Próbáld meg gyakorolni. Tudom, hogy nem könnyű.

2010. dec. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pacsit! Egy cipőben járunk... :/

15L

2010. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Velemisezvan, pedig én 11 vagyok...


11/L

2010. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Foglald el magad..járj egy barátokhoz,zenélj,sportolj,vegyél kutyát bármit,csak foglald le magad és legyen egy életcélod.

Ne úgy kelj fel reggel,hogy 'ohh b+ egy újabb büdös nap'

Hanem,hogy "juhu egy újabb szép nap"

Érdekes én már 16 vagyok,de soha nem volt velem ilyen,vitáim vannak/voltak a szüleimmel,de egyébként ez a szärok a világra stílus soha nem volt az enyém..

Talán azért,mert időm nincs ilyenre gondolni és,mert szerintem túl rövid az élet ahoz,hogy így elpocsékoljam,mondjuk talán ebbe a felfogásba egy autóbaleset is közrejátszhatott ,de nem ez a lényeg.

Próbálj meg pozítiv lenni és esetleg eljárhatsz fotózni is,hátha meglátod mennyi szép dolog van..


sok sikert..

2010. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bírd ki. Mindenkinek van az életében ilyen korszak. Majd elmúlik idővel. Addig meg kitartás :)
2010. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!