Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » En szlovakiaban eleek es itt...

En szlovakiaban eleek es itt 9 evesek az altalanos iskolak. Minden baratnom ballagas utan (a nyari szunetben) mar mehet diszkoba. De engem a szuleim nem akarnak elengedni. Miierrrtt?

Figyelt kérdés
Es azt mar most tudattak velem h csak 18 eves korom utan mhetek, pedig eleg sok idosebb ismerosom is jar, sot gyakran a 23 eves batyam is. viszont azt mar eldontottek h masodikosan a gimnaziumbol amerikaba megyek mint cserediak mivel mindket batyam volt (akkor leszek 16 eves) de ha oda el mernek kuldeni a diszkoba miert nem akarnak elengedni? Legyszi irjatok tanacsokat h hogyan gyozhetnem meg oket
2009. jan. 23. 23:54
 1/8 anonim válasza:
76%
Szia, én is Szlovákián lakom anyámmal, és engem elenged, sot néha még kuld is!! :) De amúgy az apám nem engedne el, mert o nem olyan...Amúgy nem hiszem, hogy csak 18 évesen akarnak elengedni, akkorra még szerintem meggondolják magukat!Vagy mit tudom én, vedd rá oket valamivel, mosogass, takarits, nyalizz nekik egy kicsit, na és persze tanulj jól és meg lesz az eredménye!!!! :) Amúgy hogy tudsz kijutni az USA-ba..??? En is oda szeretnék menni... :)
2009. jan. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :)hát vannak ilyen ügynökségek amik ezzel foglalkoznak ... pontosan nem tudom mi a nevük de ha vmit megtudok akkor majd irok :)
2009. jan. 24. 10:44
 3/8 A kérdező kommentje:

talaltaaam ilyen szlovakiai ugynokseget:):

[link] [link]

[link]

dee végülis még nagyon sok van ezeken kivul is :)

de vannak magyar oldalak is :) :

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..



sok sikertt a keresgeleshez :)

2009. jan. 24. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha tudják h vki/vkik vigyáznak rád könnyebben engednek el. Pl. ha lenne olyan fiú akiben megbíznak, vagy a barátnőid.
2009. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

miért nem mész a 23éves bátyáddal? ő vigyázhatna rád vagy legalábbis figyelhetne rád. 15évesen végzel a sulival? ugye jol számoltam? ha 16évesen el akarnak küldeni amerikában akkor miért nem engednek 15évesen a helyi diszkóba?


ilyen felállással én elengednéma 15éves lányomat a helyi diszkóba a 23éves báttya felügyelete alatt. (de persze tudom hogy le se sz.rnák egymást a dizsibe, de azért egy helyen lennének és ez valamelyest nyugalommal töltene el. de persze ez csak akkor müködne ha a bátyó megbizható.)

2009. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

figyu, Sztem sokkal jobb helyek vannak Amerikában. Zsíír.


Szüleid nem hülyék és féltenek. Ez normális. Próbáld nekik elmagyarázni, kezdesz felnőni és szükséged van sok mindenre ehhez. Elengedhetetlen az, hogy a barátaiddal elmenj szórakozni. Ők is voltak fiatalok, tudják, miről beszélsz. Mondd meg nekik, hogy bízzanak benned és nem csinálsz hülyeséget. És legyen mindig valaki normális, aki hazakísér. Én először havonta egyszer mehettem el, ráadásul időre, aztán kéthetente, végül annyiszor és oda, ahova csak akartam. De addig eltelt 2-3 év és nagyon örülök, hogy ez így volt. Neked is kompromisszumokat kell kötni, szar egy helyzet, de hiába, a legfontosabb, hogy emiatt ne legyenek nagy összeveszések. az szar.

2009. jan. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

15 évesen szerintem semmi keresni valód egy discoban.

( Ezt egy 19 éves fiú mondta neked )

2009. febr. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Én 14 éves vagyok és engem se engednének el ,azt mondják hogy majd ha 18 leszek és szerintem igazuk is van.Semmi keresnivalója nincs egy kiskorúnak ilyen helyen.
2009. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!