Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kinek volt igaza, , ez most...

Kinek volt igaza, , ez most tényleg akkora baj? : O a válaszokat minél előbb pls.

Figyelt kérdés

Nem akarok sokat írni,szal. a lényeg hogy a barátnőmmel el akartunk menni valahová,de kiderült hogy csak aznap és abban az időben tudnék találkozni a barátommal.És én inkább a pasimat választottam.

Erre a bnőm. megsértődött...Tiszta gyerekes amúgy is de azt mondta h ezzel nagyon megbántottam,erre mondtam neki h " leszarom,úgyis majdnem mindennap találkozok veled -.- "

Ez jogos volt??!


2010. dec. 29. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Hülyeség volt a barátnődtől, hogy ilyenen megsértődött, te viszont bunkó voltál, hiszen te rúgtad fel a programot, és még neked állt feljebb. Ha valóban a barátja vagy, akkor ezt normálisan is le lehetett volna rendezni, de te mg rátettél egy lapáttal.

Talán azt kellett volna mondanod, hogy nagyon sajnálod, és ígéred, hogy bepótoljátok, csak most ez fontosabb volt, együtt meg mehettek máskor is.

Szerintem kérj bocsánatot.

2010. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

háát.

a barátságnak nem állhat utjába egy fiu. de ,azonban ezen nem kellett vna kiakadnia. én se örültem vna,de ez... :S

2010. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bunkó voltál
2010. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te kezelted le bunkón a helyzetet, ilyen stílustól én is megsértődtem volna. Azt kellett volna mondani a barátnődnek, hogy nagyon sajnálod, de a barátoddal csak most tudsz találkozni, mert utána sokáig nem látjátok egymást, vagy tom is én, de megígéred, hogy bepótoljátok, mondjuk másnap vagy akármikor jó lenne-e egy időpont... Szóval kérj bocsánatot tőle!
2010. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyelj,szerintem ez a dolog két emberen múlott,de az,hogy jogos voltál-e arra inkább nemmel felelnék,hisz tényleg bántóan érezhette magát,hogy nem őt választottad,és szerintem ez nem túlreagálás az ő részéről.

Ilyen helyzetben már én is voltam,de elhívtam a barátnőmet is,hogy jöjjön velünk sétálni meg sütizni ha van kedve és eljött.

Számomra mind a ketten fontosak,de nem fogok egyikükkel se a másik miatt összeveszni.

Kérj tőle,bocsánatot a b¨nkóságod miatt,aztán ennyi.

Máskor meg próbálj jobban egyeztetni másokkal,hogy ne legyen több ilyen helyzet.

2010. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4%
szerintem jól tetted hogy a pasid választottad, ha ezt nem érti meg a bnőd akkor nem is biztos hogy olyan jó (volt)ez a barádság :/ :D
2010. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!