Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ilyenkor mit mondtok...

Kamaszok, ilyenkor mit mondtok/csináltok?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy szórakozóhelyen egy nagy buli,csak az a gond,hogy 18-as,és én még csak 15 vagyok. Mit mondtok a kidobóknak,hogy engedjenek be? Megjegyzem hogy fizetős,szal..


Ja és apum nem akar naon elengedni,mit tegyek? Mert a 2000 Ft-ot soknak találja.:/ De azt meg letudom fogyasztani.


2010. dec. 30. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
fiú vagy vagy lány?
2010. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lány
2010. dec. 30. 10:29
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Ne menj el... ;)
2010. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Ja egy lánynak az nem biztonságos.
2010. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem egyedül megyek.XD
2010. dec. 30. 10:31
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

egy 15 éves lány egy csomó huszonéves részeg férfi között? hát nem csodálom hogy az apud nem enged el. a kidobó meg nem egy 16 éves srác, akit lenyűgöznek egy kamasz lány bájai. de próbálkozhatsz ezekkel:


- ne izélj má! léééééciii engedj be!

- ugye tudod hogy a főnököd az én nagybátyám? ehhez tartsd magad!

- na kotródj az útból mielőtt kitaposom a beled!

- te zúztad le a biciklimet?! ha már akkor nem segítettél legalább most engedj be!

- én lenni kínai turista szok szok pénzzel! kélem engedni be!

- mi ez a megkülönböztetés? attól még hogy törpe vagy szabad buliznom nem?

- holnap lesz az első kemo kezelésem és ott leszek egy jó ideig. ez csak amolyan utolsó szórakozás lesz.

2010. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

én majdnem 15 évesen (kb 3 héttel előtte) úgy mentem be egy 18-as buliba, hogy a 19 éves pasim szalagavató afterparty-ja volt. fizetős volt, a biztonsági őrök pedig egy szót sem szóltak. barátnőm még piát is kapott, szóval én is kérhettem volna, simán kiadták volna az abszintot is, de nem vagyok nagy ivós.

15Ł

2010. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ez jó,jót nevettem rajta:

"én lenni kínai turista szok szok pénzzel! kélem engedni be! "

Ezt bedobod ha másért nem is a humorodért befog engedni.

Amúgy a biztonsági őröket nem nagyon érdekel semmi,de egy kis pénzt kap tuti beenged (nálunk már 500 forintért simán beengedni a jónevű helyekre is)..

amúgy ez Pesten van?

2010. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem,Gödöllő
2010. dec. 30. 12:37
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
És hova mész bulizni Gödöllőn?:) Közel lakok Gödöllőhöz és kíváncsi vagyok:)))
2010. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!