Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Idősebb hölgyek,20 körüli...

Idősebb hölgyek,20 körüli lányok! Miért nem engednek? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves lány vagyok.

Holnap szilveszter osztálytársaim a szomszéd faluba(10km)kibérelték a kultur házat és szerveztek egy bulit csak egy szolidat és csak kizárólag osztálytársak nagyon maximum pár 15-16 éves (normális)fiu.

Nem engednek el a szüleim anyu még csak-csak de apu hallani sem akar róla...:(

Azt mondják: Nem mehetek sinter helyre de nem értik meg hogy csak szomszéd falu és kizárólag csak osztálynak!

Tehetek még valamit??(könyörögtem már,próbáltam érthetően beszélni velük,osztálytársam is felhívta őket)


2010. dec. 30. 21:27
 1/8 anonim válasza:

Kedves 14 éves lány!


Én pontosan 6 évvel ezelőtt voltam ebben a helyzetben, amiben most Te vagy. :-) Nem engedtek el a szüleim a buliba és igen, mindent megpróbáltam. Nézd:


Ha nagyon el szeretnél menni és tényleg szolid lesz a társaság (nem fogtok részegen dugni) akkor valamelyik szülővel is beszélhetnétek, hogy a szülők egymás közt rendezzék ezt le. Még azt is meg lehet kockáztatni, hogy valaki elmenjen értetek hajnalban, ha tényleg annyira aggódnak.


De hozzáteszem: Ha ezt sem akarják sehogy sem megengedni, semmiképpen se palizd be őket, vagy szökj meg, mert akkor elvesztik benned a bizalmukat és később nem lesznek veled elnézők semmilyen téren.


Ráadásul, nehéz elhinni, én sem hittem el annak idején, de tényleg nincs olyan buli, ami hazugságot, vagy mérget - ha nem engedtek el - megérne! :-DD

2010. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem fogunk piálni max: éfélkor koccintásnak egy kis pezsgő.

És már 2kor hazahozznának kocsival osztálytársam szülei.

2010. dec. 30. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Sinter helyek? Ez a kérdés egy vicc vagy paródia? Te is a maunikán szocializálódtál?
2010. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aki hazahozna szülő, az hívja fel anyukádékat. nálunk mindig ez működött.. :D anya maximálisan megnyugodott, h nem kóborlunk éjszaka, stbstb... volt, h pont az én szüleim vállalták az éjjeli körjáratot..
2010. dec. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó KÖSZÖNÖM!

Ja és lemaradt az hogy, NEM sinter helyre mennék!

2010. dec. 31. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:
és mégegy tipp, a másik faluban is biztos vannak osztálytársad, talán olyanok is, akiknek a szüleivel anyukádék jóban vannak. idősebb tesót, vagy egy anyukát uszítsanak rátok 2 óránként, meggyőződik, h mindenkinek a helyén van minden végtagja, a közelben van, tehát baj esetén ugrani tud.. ez a szülői biztonságérzet alapja. egyik barátnőmnél gimiben iszonyú nagy partik voltak mindig. nagymama a mellettünk lévő lakrészben, mi kinn az udvaron, vagy a lakásban-időjárástól függően persze:D- a szülők meg örültek, h a gyerekek elvannak és biztos nem mennének sehová. így is volt, mindenki jól érezte magát...
2010. dec. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na végül sikerült megbeszélni velük? elengedtek a buliba?
2011. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen elengedtek:)
2011. jan. 8. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!