Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szeretném befestetni a hajam....

Szeretném befestetni a hajam. Hogyan mondjam meg anyukámnak?

Figyelt kérdés

Szőkés barna hajam van és sötét barnára szeretném. Színezővel szeretném ami 24 mosás után kijön. De anyukámnak még említeni sem merem mert szerinte a hajamnak nagyon különleges színe van és nem kéne tönkretennem. :S Szerintem meg tök átlagos, de mind1. Szóval szerintetek hogyan mondjam meg neki?? Csak egyszer szeretném kipróbálni azt a színt szóval nem rendszeresen szeretném.

14/L


2010. dec. 30. 22:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Befeshetem a hajam?

Igen/Nem

2010. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem várj vele a nyári szünetig, talán akkor engedékenyebb lesz!

Egyébként meg én is azt gondolom, hogy örülj neki, hogy még nem őszülsz, van saját hajszíned! Festheted még eleget, meg is fogod unni.

2010. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szinezd, ne fesd, egyrészt tönkreteszi a hajad, másrészt, lehet nem fog mégse tetszeni egy hét után a szín, és akkor megint festeni kell, harmadrészt olcsóbb a szinezés, negyedrészt állandóan festetni kell utána, mert ha lenő egy kicsit, az már meglátszik, ötödrészt meg anyukád is hamarabb megengedi, hogy szinezd, mint fesd. Szerintem egyszerűen kérdezd meg, hogy lehet e.
2010. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Produkálj egy remek félévit, és ennek elismeréseként meg fogja talán engedni anyud.
2010. dec. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

22:36 Írtam hogy csak színezővel szeretném. :) Nem szeretnék örökre barna lenni csak egyszer ki szeretném próbálni. De azért köszi. :)

Utolsó: 6osztályosba járok úgyhogy nem fogok felvételizni. :D De amúgy kitűnő tanuló vagyok de ez anyukámat nem hatja meg. Nála az természetes hogy szinte csak ötösei vannak valakinek :P


Jöhetnek még válaszok.

2010. dec. 30. 22:50
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Kb én is ennyi idős lehettem, mikor befestették a hajamat! Először csak melír volt bent! Szerintem próbálkozz ezzel te is! Különben meg ha befested akkor már úgy sem tud semmit tenni anyukád!
2010. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
HOgyne tudja! Úgy megszivathatja ahogy csak akarja. Ne bíztassuk már, hogy a szülei ellenzése mellett csináljon bármit is. Gondolj bele, ha a te gyereked bíztatnák olyan dologra, amit te (mindegy miért) tiltasz neki...
2010. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem akarom így hátba támadni anyukámat. :S Szeretném vele megbeszélni ezt az egészet csak nincs bátorságom hozzá. :(
2010. dec. 30. 23:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem biztatni akartam! Bocsi! Csak vannak olyan kamaszok akik úgy állítanak haza! Ha még nem beszéltél vele akkor meg nem is tudod a reakcióját! Kérdezd meg ő mit ajánlana!Hátha még segít is! Egyébként meg lehet, hogy a választott hajszín nem is állna neked jól! Ezért több embert kérdezzél meg! Anyudat pont azért, mert ő ismer a legjobban!
2010. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hasonló esetem volt nekem is most nemrég(nyáron)=D

Én már nagyon untam a hajamat és szerettem volna bele melírt vagy valamit...Aztán mikor anyával beszélgettünk hirtelen megkérdeztem hogy nem állna nekem jól a hajamba valami melír vagy hasonló? Mert úgy unom már ezt....Erre ő persze egyből mondta hogy neem dehogy az nem lenne jó neked stb stb.

Aztán másnak anya beállított a szobámba azt kérdezve: "Vörös vagy fekete hajat szeretnél magadnak?"(szőkésbarna voltam)

És mondtam hogy feketét és azóta fekete az egész hajam tartós festékkel=D És imádom ^.^

2010. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!