Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem így magam?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, és a suliban mindenki úgy néz rám, mintha ott se lennék. Szünet után mit tegyek hogy ne érezzem magam feleslegesnek? Könnyű mondani, hogy barátkozzak, de el tudjátok képzelni, hogy milyen régóta próbálkozok vele? És semmi eredmény:S Már próbálok úgy tenni mintha már nem is érdekelne ez az egész, de mégis rossz.

15/L


2010. dec. 30. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Jövőre keress egy új iskolát vagy talán most félévtől, mondjuk ha nem vagy olyan természet akkor ott se lesz jobb de legaláb meglesz a lehetőség hogy javíts a kapcsolatidon
2010. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az előző sulimból két éve félévkor jöttem ide, és a mostani osztálytársaim 10x normálisabbak mint az előzőek. A tanárok is kedvesek velem, úgyhogy nem akarok új sulit. Szerintem csak bennem lehet a hiba :(
2010. dec. 31. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Az olyanok nem igazán tudják átérezni a helyzetedet, akik nincsenek hasonlóba.

Az a baj, hogy bármennyire is gondolkozok, nem tudok mást mondani, minthogy legyél benne több közös programban, beszélgess többet...

De ezek összefoglaló néven: barátkozás.

Az új suli semmire sem vezetne, azt jelentené, hogy elfutsz a problémák elől. Nem tudom, milyen olyan tanácsot adhatna itt bárki, ami hasznos.

Nagyjából úgyis mindenki ugyanezeket mondaná!

2010. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha az osztálytársaid nem fogadnak el olyannak, amilyen vagy, hagyd őket. Nyugodtan ismerkedhetsz az évfolyamtársaiddal, a felsőbb illetve alsóbb osztályokba járókkal, és ha meg lesz a kellő ismeretségi köröd, nyert ügyed van, hiszen az újonnan szerzett barátaid, hívnak majd ide-oda, és szintén alkalmad lesz ismerkedni. Én a helyedben keresnék valami szabadidős programot, legyen az sport vagy hobbi..Hiszen ezzel növelni tudnád az önbizalmad, szintén az ismerkedés remek lehetősége. :)

Azzal viszont, hogy csendben elbújsz, és vársz a csodára, lássuk be, nem igen tudsz magadnak tiszteletet, hírnevet kivívni. Sőt! Különcnek gondolnak majd.. Mutasd meg ki is vagy valójában, és add önmagad. :) 13L

2010. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!