Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Havi 3000 ft-ból hol tudok...

Havi 3000 ft-ból hol tudok jól bevásárolni? Pls (fontos)

Figyelt kérdés

sziasztok.14/L vagyok.

januártól havi 3000 Ft zseb pénzt fogok kapni ami nekem bőven elég.nyár óta nem vásároltam még egy pólót sem mert megértem szüleim helyzetét.de abba hagytam egy foglalkozást elkezdtem sportolni egy értelmesebbet.mivel 2 pulcsim van.4 nadrágom.1övem.és 6 pólóm.nem tudom mivel kezdjem.csizmám sincsen.persze úgy szeretnék öltözködni,hogyha kimegyek itthonról akkor nem jön velem szemben a ruhám.turkálóra gondoltam.de a legfontosabb.mivel kezdjem?

Köszönöm :)


2010. dec. 31. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg még vatera, teszvesz.

Nadrággal kezdeném a helyedben, legalábbis nekem az szokott a legnehezebb lenni:-)

2010. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először vennék egy - két hosszú ujjút, majd négy - öt rövid ujjút, egy - két pulcsit vagy kardigánt, egy dzsekit, három nadrágot, és két cipőt. Persze nem egy "fizetésből" :D.
2010. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Háda üzletek
2010. dec. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
jobb helyeken 1 póló 3000 ft én ennyiből nem tudnék bevásárolni
2010. dec. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A turi nagyon jó ötlet!

Itt szoktak pl. olyan akciók lenni turikban, hogy 1 kg ruha csak 500 Ft, az több db ruha:)

Ezenkívül figyelni kell az akciókat.Én tegnap voltam az invázióba barátnőmmel, ki volt írva, hogy 60% akció van.Két felsőt próbáltam fel, az egyik 1500 a másik 995Ft volt.Gondoltam ennyiért megéri, nagyon jól néz ki.

Végül a pénztárnál derült ki, hogy még ebből vontak le, így a kettő együtt volt 1500Ft.


Én egy csizmával kezdenék a helyedben.Bár sajnos kínaiban sem találsz 3-4000Ft alatt csizmát.

Utána vennék néhány pólót, pulcsit.A nadrágot 1-2 hónap erejéig kifutó pályára helyezném, mert 4 nadrág elég.Ha egyiket kimossátok, akkor is van arra a hétre 3 másik.

Aztán gyűjtenék némi pénzt és március, április környékén újítanék be egy nadrágot.

15/L

2010. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kb két éve csak egy-egy pólóval vagy nadrággal bővítem a ruhatáram, és nem zavar. Szerintem fölösleges mindenből beraktárazni! Én pl cipőre, vagy egy jóminőségű csizmára gyűjtenék. Én nem vagyok hajlandó kínaiban cipőt venni. Volt hogy vettem, és egy hónap után lejött a talpa, múltkor egy nő egy csizmát hozott vissza pont amikor ott voltam, hogy lekopott a külső borítása, és most kapaszkodj: KARTONPAPÍRBÓL volt az orra! Én szeretek egy csizmát, cipőt akár 4-5 évig is hordani, a mostani is most tölti a 4. évét. Lehet hogy 22 ezer ft volt, de megérte. Jövőre tervezem egy új csizma vásárlását addig szépen gyűjtögetek megint.

Sajnos a sportcipőkkel is rossz élményeim vannak, így abból is inkább márkást veszek ami tovább bírja. Ruhából viszont mindegy, a márkás cuccaim sem bírták soha tovább mint a kínaik vagy a turisok! Múltkor 600 forintból túrtam magamnak egy pulcsit, és két pólót, de egy 60 forintos pólóm is van! :) Ott viszont igazi egyedi darabokra lehet bukkanni, még jó minőségben és ez szerintem tök jó dolog! :)

2010. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A turkáló tényleg remek ötlet. :)

Ha van 4 nadrágod, az semmiképp ne vegyél.

Egy-két kardigánt be kell szerezned, de én személy szerint nagyobb hangsúlyt fektetnék a pólókra/felsőkre.

Persze ha nincs csizmád vagy meleg (bundázott) cipőd, akkor az a legfontosabb, hiszen alulról fázik fel az ember..Főleg nekünk lányoknak kell odafigyelnünk. De szerintem most hogy január lesz (mindjárt van) biztosan le fogják értékelni a csizmákat.. (Én februárban már a Deichmann-ban nem kaptam csizmát, a tavaszi kollekció volt kirakva.) Nekem nincs csizmám, mert nem szeretem a csizmákat, ezért olyan cipőm van, ami bundázott, és csak 3500Ft- volt. (De 1-2hónapja..azóta biztos lehet kapni 2500-3000Ft-ért is) Persze a kínai áruházakban..

Csizma,Pólók,Kardigánok,Nadrágok,Kiegészítők..Ez a helyes sorrend. :) És tényleg évszaknak megfelelően öltözködj, mert gondok lehetnek. Már pedig az egészség a legfontosabb. :)

13L

2010. dec. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A turi az szerintem is jó :)

Amúgy én az csinálnám, hogy amit most kapsz majd pénzt, azt elkölteném csizmára, vagy valami vastagabb cipőre, aztán februárban nem vennék semmit, aztán márciusban lenne 6ezer forintod, és én márciusban mennék vásárolgatni, és egyszerre vennék több cuccot, főleg tavasziakat.

2011. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!