Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szoktatok gondolkozni ilyeneke...

Szoktatok gondolkozni ilyeneken, hogy: mi leszek, ha nagy leszek? , hol fogok lakni? , milyen férjem/feleségem lesz? , hány gyerekem (ha lesz egyátalán)? , mi lesz a nevük? , stb. Ha van kedvetek leírhatjátok!

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 11:18
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Azért írtam ki a kérdést, mert én gyakran gondolkozom, vagyis inkább álmodozom ilyenekről... És kíváncsi voltam, hogy mást is foglalkoztatnak-e ilyen dolgok, vagy csak engem?


Ha van kedvetek, ti is leírhatjátok a "terveiteket"!

2010. dec. 31. 11:20
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ott fogok lakni, ahol most, csak fent a hegyen, egy modernizált parasztházban. Lesz 2 fiam (Marcell és Botond) és 1 lányom (Molli). A férjem rendes, sportos, jóképű lesz és lesz egy közös grafikusműhelyünk vagy kávézónk. Ja és ha kutya csakis boxer:D

13L

2010. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Húúú.

Először is, egy ilyen kérdéshez hozzászóltam már úgy fél éve, és mit ne mondjak... alaposan megváltozott az elképzelésem

Akkoriban belvárosban szerettem volna élni, ma már szóba se jöhet!

Leköltöznék Szegedre, annak is a kertvárosibb részére. Szeretnék egy takaros, új házat - medence, mediterrán stílusú stb.

Férjet olyan szeretnék, mint édesapám. Csak legyen velem meg majd a leendő fiammal(Farkas, Koppány, Draco)többet.


De igazából a ház meg ezek elhanyagolhatók. Ha boldog vagyok velük, felőlem a híd alatt is lakhatunk. :)


15/L.

2010. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem, sokan fogtok írni, mert nagyon jó ilyeneket olvasgatni (ment mindenkinek a ,,zöld kéz")!


Majd a végén én is leírom, hogy én hogyan képzelem el a felnőtt koromat, de majd csak akkor, ha nagyon sok időm lesz, mert nekem nagyon hosszú idejig tartana leírni :).


Ja, és B.Ú.É.K. nektek!

2010. dec. 31. 11:54
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
nem,mindig arra gondolok ,hogy ugysem lesz az,és nem akarok elöre lelöni semmit.mert ha idösebb leszek,akkor mindig ezekhez a gondolatokhoz fogok ragaszkodni.:) , és már régen eldöntöttem a gyerekeim számát.:D:D
2010. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Falun lakok, és ez a jövőben sem fog megváltozni!

Tudom, hogy ha gyermekem lesz, több lehetőség vár rá egy kisebb városban is, mint itt falun.

De nekem a béke, nyugalom a fontos, nem szeretnék olyan helyen lakni ahol a gyerekeim nem labdázhatnak az utcán, mert elütheti őket egy autó.

Persze itt falun is megtörténhet, de itt nem nagy a forgalom.

Modern, de mégis rusztikusabb stílusú házat szeretnék.

Legyen egy nagy kert, nagy beltér, nyitott terek.

a férjem dolgos ember lesz, de szeretni fogja a gyerekeket.

3 gyermekem lesz:

2 lány ( Wendy, Kamilla, Diána, Zoé)

1 fiú ( Zsombor, Barnabás, Péter)

Lesz sok állatunk: 1 kutya ( bichon havanese), 1 macska ( brit rövid szőrű), hörcsög ( campbell törpehöri), halak.

2010. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ahogy elkezdtem kamaszodni én is nagyon sokat gondolkodtam ezen.Nagyon szépen elterveztem az életemet, aztán rájöttem, hogy ez már-már mesébeillő, és nagyon szerencsésnek kell lennem ahhoz, hogy minden úgy alakuljon.


Akkoriban mindent akartam.

Olyan munkát, amivel jól keresek, megtudunk élni normálisan, és amit szeretek is.Szerettem volna a munkámban sikeres és elismert lenni.

Olyan férje vágytam, aki jóképű, sportos, megértő, szeret és elfogad.

Egy családi házban szerettem volna élni.Minden vágyam volt, hogy legyen kert, ahol szebbnél szebb virágokat, növényeket ültetünk, jó időben kiülünk beszélgetni, kerti partit rendezünk, nyársalunk, napozunk.Szerettem volna kutyákat.Németjuhászt, magyar vizslát, yorkshire terriert vagy rottweilert szeretnék.

A ház nem lenne túl nagy, de azért kényelmesen elférnénk benne.Lenne egy szép konyha, ahol lehet sütni-főzni (mivel azt imádok), lenne egy nappali, ami tényleg mindig rendben lenne, ha vendégek jönnek ne égjen a pofámról a bőr.Lenne egy hálószobánk a férjemmel, és gyerekszoba a gyerekeknek.Természetesen két szoba lenne, hogy ha már nagyobbak lesznek ne egy szobájuk legyen.A ház nappalijába lenne egy kandalló, télen csodálatos lenne ülni mellette a párommal és forró teát /csokit / bort kortyolgatni.

Igényes, családias ház lenne.

Szeretnék gyermekeket 2-őt vagy 3-at:)

Nevekben nem gondolkozok, azt úgy is a férjemmel közösen döntenénk el.Amik tetszenek:Ádám, Norbert, Zoltán, Márton, Kristóf, Bence, Adrienn, Lilla, Lilien, Viktória, Anita név.


Azóta sok minden átértékelődött bennem.

Ma már nem vágyom másra, csak arra, hogy legyen egy munkám, amit szeretek, elismerjék amit teszek és megtudjunk élni belőle.Legyen egy szerető férjem, aki megért és elfogad és legyen 3 gyermekem.

Ha ez teljesül, akkor boldog leszek.Az már nem fog számítani, hogy családi házban kerttel vagy egy kis lakásban élünk, mert szeretet kárpótol majd!

15/L

2010. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt mondom, hogy az boldog, aki mer nagyot álmodni. Én is ezt teszem és hiszem, hogy sikerülni fog.

Szeretnék falun egy nagy kertes házban lakni, ahol a kertben van egy kis tavacska természetes élővilággal (halak, békák, nád stb.) A kertben mindenképpen legyen egy tűzrakóhely, ahova ki tudunk menni bográcsozni, grillpartit szervezni. Sok állatunk lesz: két kutya (német juhász, roti), lovak.

A ház belülről modern lesz. Egy nagy nappali, szauna, jakuzzi.

Nem szeretnék férjhez menni, de azt szeretném, hogy a jelenlegi párommal örökre együtt maradjunk. Ő egy sportps, kedves, állatszerető fiú.

Nagy családot akarok min. 3 gyerekkel (mindegy fiúk vagy lányok). Ha lányok ezek a nevek tetszenek: Luca, Anna, Evelin, Kitti, Ágnes. Fiúnevek: Ákos, Kornél, Dávid, Marcell/Márton

Ezen kívül szeretnék egy vegyészmérnök diplomát. El fogok helyezkedni a szakmába és elismeréseket is szeretnék. Szeretnék a magam ura lenni, nem egy főnöknek "ugrálni".

19/L

2010. dec. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek ilyeneken agyalni :) Persze lássuk be, az esély, hogy megvalósul, igencsak kevés, de azért jó :D

Szóval először el szeretném végezni az egyetemet, történelem vagy pszichológia szakon, aztán szerezni valami rendes állást, amit szeretek (a pénz nem olyan fontos). 25-30 évesen mennék férjhez, a férjemet nem egy jóképű meg ilyenolyan mesebeli hercegként képzelem el, hanem inkább egy intelligens, értelmes, kedves, kicsit művészlélek férfit képzelnék el magam mellé, akivel szeretnénk egymást, és egyezne az érdeklődési körünk. Valami nyugodt helyen élnénk (kisváros, falu) a fővároshoz vagy nagyvároshoz közel egy szép nagy családi házban. 2 vagy 3 gyermekeket szeretnék, ideális esetben 2 fiút és 1 lányt. A nevek, amikből válogatnék- fiúnak András, Levente, Iván, Máté, lánynak Lilla, Olívia, Georgina.

Azt hiszem, ennyi :)

16/L

2010. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen kérést olvastam, de most gondolkodtam csak el igazán. =)

mi leszek, ha nagy leszek? -Régi álmom, hogy színész legyek, sok színdarabban szerepeltem már, évek óta járok színjátszóra. Ha viszont nem lehetnék színész, még érdekel az informatikus szakma is.


milyen férjem lesz? - Olyan, amilyet szeretek. :'D

hány gyerekem (ha lesz egyátalán)? - Először a 2 jutott eszembe, de nekem is több tesóm van, így kevésnek tűnik. :D A 3al az a baj, hogy 3 fiúval, vagy 3 lánnyal nem igazán lehet bírni, 2 fiú-1 lány felállásban a lányt folyton cseszegetnék (nálunk is így van, pedig jól nevelnek minket a szüleim), 2 lány-1 fiú felállásról meg ne is beszéljünk..A legjobb az lenne, ha 2 fiam és 2 lányom lenne, persze ha el tudnánk látni mind a 4 gyereket.


mi lesz a nevük? -Lány nevek közül tetszik a Lilla (legjobb (L), Eszter, Vanda, Alexandra, Lea, Lia, Viola, fiú nevek közül a Norbert, Máté, József (bátyám, apukám és a papám is József :D), Andris.


Lakóhelyemnek tökéletes a mostani (Szentendre), mert nem az a budapesti tumultusos, nem pici falucska és nem olyan csendes vidék. :D Ha itt laknánk, valószínű, hogy kertes házban, mert társasházak nem nagyon vannak (majdnem 2 hónapja mondjuk még olyanban laktam), viszont azok se kicsik.

2010. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!