Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az hogy a suliban...

Miért van az hogy a suliban nem szólják meg ha két lány smárol? Bezzeg az emósokat bántják.

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az számodra hogy "smárol"?
2011. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BB.Arnold válasza:
83%

Azért mert beszólni általában a fiúk szoktak.

Éshát ha 2 lány smárol igencsak csorog a nyálunk. Persze csak ha szép lányokról van szó:D

A smároló fiúk láttán pedig a hányinger kerülget minket.

De a mai világban azt mondom h legtöbb fiút már az se zavarja ha 1 intelligens meleg pár szolidan szeretik egymást.

Csakhát az emo ugye enyhén más téma.

Ez nem a szeretetről szól hanem h azért kardoztok a kádban mert ez a menő...

De nem...ez nem menő:'(

2011. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert elfajult ez a világ...szerintem borzasztó...egyre több részeg, egymást tapogató, csókolgató kislányt(14-16 körülieket) lehet látni az utcán is...Én elfogadom ha valaki más, de nem értem, miért kell ebből divatot csinálni...És mielőtt valaki félreért, annak idején mi is kézen fogva mászkáltunk a barátnőimmel..főleg nagy tömegben, hogy ne vesszünk el. De eszembe nem jutott volna egyiket sem megcsókolni, vagy tapogatni...főleg nem az utcán/iskolában...vagy úgy egyébként is...

Az emohoz nem tudok hozzászólni, én már kinőttem a tinikorból, amikor meg én voltam annyi idős, ilyesmi nem volt..nálunk csak rokkerek voltak:D

25/l/kismama:)

2011. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az hát. amikor a lányok smárolnak, az izgató a fiúknak és többnyire ők szólnak be, viszont, amikor azok a "nemtommikezek" divat emósok élik ki beteg vágyaikat egymáson az kábé annyira izgató, mint egy félpár acipő, bár lehet, hogy egyesek annak találják, de, ha kimondják, akkor máris gyengének tűnnek és meg is van a baj, tehát az emócionális emberkék lezúzásával, bizonyítják, hogy ők az alfahímek, mert mégis csak állatok vagyunk egy kicsit.
2011. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mert ha 2 SZÉP lány smárol abban nincs semmi rossz

ez már csinálják hamarabb is a lányok kézfogás,puszi stb. csak nem jutnak idáig

2011. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bumbi02 ***** válasza:
33%

mi abban a jó hogy két lány smárol? mmint fiúként? .. lol..

engem inkább idegesit amikor osztály közepén ugy neki állnak smárolni hogy kell hozni a felmosórongyot mert csöpög a nyál...szeressék egymást, csak ne az iskolába mutassák meg egymásnak... amugy a tizenévesk "leszbikusok" 98%a nem leszbikus csak egyszerüen jól érzi magát a barátnőjével és van annyira gátlástalan csókolózzon is egy lánnyal...de nem szerelmes a másikba.

2011. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem leszbikusok? Hisz csókolóznak :)))
2011. jan. 9. 09:23
 8/8 bumbi02 ***** válasza:

a leszbikusok a női nemhez vonzódnak, nőkbe szerelmesek...


viszont a mai "divat-leszbik" nem leszbik.. épp azért mert divatból csinálják. vannak annyira gátlástalanok hogy csókolózzanak, vagy akár mást is csináljanak egy velük egynemüvel.. mondjuk az egyik legjobb barátnőjükkel, akikbe nem szerelmesek, csak egyszerüen jól érzi magát vele...tehát itt inkább arról van szó hogy van egy nagyon jó barátnöjük, és gátlástalanok és kijeletntik h ök járnak.. ettől mgé nem lesznek leszbikusok, mert nem szerelmesek egymásba.. csak szeretik egymást mint legjobb barátnő a legjobb barátnőt..

pl osztályomba vannak 2en egészna nyalják falják egymást.. az egyiknek már volt kb 10 pasija ha nem több... akkor ő hirtelen egy nyár alatt leszbikus lett volna? nem. divat.

2011. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!