Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valami orvosi könyv 14 évesnek?

Valami orvosi könyv 14 évesnek?

Figyelt kérdés
Lányom most lesz 14 éves,gyerekorvos szeretne lenni,és kért szülinapjára valami orvosi könyvet,ami neki érthető,és tanulhat belőle.Ismertek valami ilyet??
2011. jan. 10. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

úgy sem érti meg

ha orvos akar lenni majd az egyetemen megtanítják neki

2011. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy otthonra való. A címe: Orvosi tanácsok otthonra. Bár ez nemcsak gyerekbetegségekkel foglalkozik, hanem szinte mindennel. Még a terhességről is elég részletes leírás van a megtermékenyítéstől kezdve. A Reader's Digest kiadótól vettük.
2011. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

menjetek el egy nagy könyves boltba ott bele is olvasshatok meg nagyon segítőkészek szoktak lenni,biztos segíteni fognak vagy menjetek el könyvtárba..

Amúgy kifejezetten ilyen könyv nem nagyon lesz,biztos,hogy olyan szavak/fogalmak lesznek benne amit nem fog érteni,dehát ezeket 14 évesen még nem is kell,szépen lassan megfogja tanulni,nem baj az ha utána olvass vagy képeket nézeget,miért ne lehetne?

Miért kéne az egyetemig várni??

2011. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen nagyon is megfogja érteni.
2011. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Igaz ez nem úgyanaz de akkor 14 évesen hogy tudnánk eü vizsgát tenni?

2011. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Mintha én tettem volna fel a kérdést csak magamról! 14 éves vagyok lány csak én sebész szeretnék lenni. És könyvet keresek! :)
2011. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
majd elmegyek könyvesboltba,de azért várok még ötleteket.:) Miért kéne várnia az egyetemig??Már kiscsoportos kora óta orvos szeretne lenni,én pedig szeretném,hogy minél jobban megismerje ezt a szakmát,mert ha mégse tetszik neki,még mehet máshova a gimnáziumból.
2011. jan. 10. 22:14
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Én is orvos szeretnék lenni,amióta az eszemet tudom,úgyhogy ez nagy cucc.Sokan szeretnének azok lenni,csak amikor szembesülnek azzal,hogy az orvosira mit kell (kéne) tudni,köszönik szépen,nem kérnek belőle.Azt javaslom,ne ringasd illúziókba,vegyél neki 1000 oldalas biofizika könyvet...mert az orvosi egyetemen kb. az van,csak úgy zárójelbe,nem pedig "mesekönyvek".Bocsika...
2011. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hány éves vagy,bocsika?
2011. jan. 17. 17:50
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy ne érts félre,nem akarok én senkit sem lebeszélni róla,csak kalkuláld be a biosz mellé az elég húzós kémiát,fizikát meg a matekot is.Nem vagyok orvosis,csak oda készülök (amúgy 17 éves vagyok),és már a felszékülés sem totál Hawaii.Versenyzek,de még így is elég rendesen húz a kémia.Szóval zum Schluss:az orvosira jó képességek,kitartás is kell.Ezek után vállald be nyugodtan:)És bocsika az offért...
2011. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!