Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megbuktam matekből most...

Megbuktam matekből most félévkor tudom hogy tanulnom kelelt volna ezért nem kérek oltásokat. Az a helyzet hogy anya meg apa még nem tudja anya az engedékenyebb. hogyan mondjam el neki/nekik? :Sd

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem hatodikban kettesre zártak le félévkor. Alig mertem elmondani, de elmondtam még aznap délután, mert nagyon furdalt a lelkiismeret. A lényeg, hogy lássák rajtad, hogy téged is bánt a dolog, és javítani fogsz, tehát nem veszed félvállról. Ha látják, hogy nem szarod le, akkor talán megóvnak a nagyobb büntetéstől. És tényleg szánd rá magad, próbálj meg javítani. :) Sok sikert! :)
2011. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb mond el és mond azt amit gondolsz..

Kérj bocsánatot,mond,hohy tudod,hogy maganak tanulsz,te se így tervezted,beismered,hogy elszúrtad (nem picit),de javítani fogsz rajta vagy hasonló.

És év végéig tényleg tanulj ezerrel,hogy bebizonyítsd nem csak úgy beszélsz.

Hajrá,írd le ha elmondtad ;)

2011. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
3asnál nem lesz jobb az évvégid.Hanyadikos vagy?bukással nem fősiskolát de maximum szakmunkást nézek ki belőle.
2011. jan. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hányadikos vagy?
2011. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hatodikos vagyok..és elmondom hogy mivolt..
2011. jan. 11. 18:02
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a nagyon gyros választ de nem merem elmondani anyu már így is nagyon nagyon készen van olyan szinten hogy ááá hogyan mondjam el?? még v álaszokat
2011. jan. 11. 18:03
 7/12 Lost.Star. ***** válasza:

Énis 6.-os wagyok.

És $ztem énis megfogok bukni :( (matekból)


De nemakaroook:( :(

2011. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

6.os korotokban ?!? :-)

Én biztosan megbüntettem volna a lányom,egy cseppet,pedig nagyon nem vagyok szigorú,sőt...

Egyszer kettes lett fizikából,mellé minden másból 5ös (7.ben évvégén) és akkor eléggé meg lett büntetve,azóta szinte ötösei vannak.

És nem egy stréber, alig tanul.Meg 2 hetente műkörmös, akkor jár szoliba,fodrászhoz,kozmetikushoz..

Nem sok ideje van :-)

42.N

lány 15,5

2011. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
igen 6odikban sajnos:( azóta sem mertem még elmondani nem tudom hogyan fogjak neki nagyon félek:(
2011. jan. 12. 19:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert hatodikos még lehet nehéz a suli. Hatodikban én is kettes lettem matekból félévkor. Év végére feljavítottam, most meg elég jó jegyeim vannak gimiben (4,7), pedig akkor nem büntettek meg engem. Tudtam, h szörnyen rosszul sikerült a félév, és nem azért, mert nem tanultam, csak mert hülye vagyok reálból. A lényeg, h nem feltétlen megoldás a büntetés.


Én anno magam kértem "büntetést" a kettesemért. Azt kértem, h minden nap matekozzon velem anya, és h ehhez tartsuk magunkat, és kötelezzen is rá, mert magamtól lehet, hogy nem állnék neki. Hülyeségnek tűnik, de én kértem erre, és bevált.

2011. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!