Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem ilyen nem is...

Miért érzem ilyen nem is rosszul magam, inkább furán? Ugye normális? 14 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés

Nem találom életem értelmét,várom a nagy szerelmet,de semmi.Nem tudom,hol tudnék igazán ismerkedni:Sráadásul volt egy srác akibe bele voltam zúgva de nem lett semmi,aztán volt egy fiú aki tetszett de annyira nem,hogy összejöjjek vele.És most kezdek félni,hogy megint bele fogok zúgni az előző srácba-_-mit tegyek ellene?interneten,nem akarok ismerkedni,mert már próbáltam,de minden fiú csak a szexről akart beszélni,meg hogy msn-ezzünk és h majd vetőzzek úgy h bekapcsolom a cam-om:Sde én nem ilyen kalandokra vágyom:)A suliba meg,ha hozzám szólnak srácok,akkor általában cikizni próbálnak,bár nem foglalkozok vele,csak az a baj,hogy nem merek visszaszólni nekik.Ezen lehet változtatni,ha igen hogyan?

kérlek vegyetek komolyan,mert én már nagyon rosszul érzem magam ez miatt:(tudom,hogy majd el jön az igazi szerelem meg minden,de akkor is olyan rossz.Mert anyumék nem nagyon engednek el,persze hétköznap tanulás oké tudom,nem is erről van szó.DE péntek-szombat miért ne?nem ugy gondolom,hogy elmegyek diszkóba berúgok felszedek egy srácot aztán ki tudja mi lesz,csak szolidan:)így esélyem sincs az ismerkedésre.:(


2009. febr. 2. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Emlékszem, hasonlókkal kűzdöttem én is. Már minden osztálytársam arról beszélt, hogy Ők már befiúztak, engem meg kerültek. Aztán 8. után középiskola előtt eljártunk strandolni barátnőmmel (aki nem osztálytárs volt, hanem szomszéd :-) ), húgommal, és ott ismerkedtünk fiúkkal.

Persze izgi is volt, meg kiábrándító is, de mit lehet tenni. Akkor más nem volt. Discóba nem jártam, mert nem szeretem azt a fajta zenét, így maradt a strand.

Az első csókot is 15 évesen kaptam, elbújva a lépcsők alá... :-)

Hidd el! Itt lesz a jóidő, akkor könnyebben fog menni.

Nálunk a fiatalok kiülnek a jóidőben a padokra beszélgetni a városban, és jól érzik magukat. legalább is én így látom :-)

Gondolom most mész majd egy másik iskolába, középsuli, vgy gimi, nem tudom, próbáld meg azt, hogy kicsit lazább leszel, és sok barátot gyüjtesz. Nem feltétlenül ugyanabból az osztályból. Sőt, ha más osztályokból haverkodsz, az inkább elismerésre méltó, mert látszik, hogy vagány csaj vagy! Hajrá!

Fel a fejjel! Létezik élet a discon kívül is ;-)

2009. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a választ,igen most írtam meg a felvételit:)igen,és kicsit irigylem is a nővéremet(18éves),mert mikor ő ment gimibe egy csomó barátot gyűjtött,és nem csak a gimiből,hanem a másik 2 középsulól is.Én meg csak irigykedve néztem,és azon gondolkoztam,hogy vajon nekem is ilyen sok barátom lesz a középsuliban:)))hát bízom benne.


ha vki még tudna segíteni,nagyon örülnék neki:D

2009. febr. 2. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! :-)

Nos azt kell mondjam sokszor éreztem én is ezt néhány évvel ezelőtt. (Most 18 éves vagyok) Vártam a nagy szerelmet viszont az engem körülvevő fiúk éretlenek voltak és egész más téren szerettek volna együtt lenni a lányokkal. Én persze naív voltam és nem vettem észre ( vagy nem is akartam észrevenni:-)) hogy mennyire nem vesznek komolyan. Persze ilyen fajta "felkéréseknek" sosem engedtem, de abban őszintén hittem, hogy együttjárás lehet a dologból. aztán a végén jött a sírás-rívás, hogy bizony ez sem jött össze. de lassacskán megtanultam, hogy hogyan kezeljem ezeket a csalódásokat és, hogy hogyan győződhetek meg arról, hogy tényleg komolyak -e az adott fiú szándékai?

A cikizéssel ne foglalkozz. Ha látják rajtad, hogy magadra veszed és rosszul esik Neked vagy még vissza is szólsz annál inkább fogják csinálni, hidd el. Próbáld meg elengedni a füled mellett a sértegetéseket vagy durva vicceket amiket mondanak Neked. Persze egy bizonyos szint után meg kell, hogy védd magad mert azért mindent nem lehet eltűrni de pitiáner dolgok miatt nem érdemes felhúznod magad. :-)

A bulizással szerintem még várj. Én 16 éves koromban mentem el először bulizni de akkor is csak azért engedett el Édesanyám mert akkor ért véget egy 9 hónapos kapcsolatom és nagyon magam alatt voltam hiszen Ő volt az a bizonyos első nagy-nagy szerelem. :-) Nem csak discoban lehet ismerkedni, sőt! Ott a fiúk leginkább egyéjszakás kalandot keresnek ... Barátokat pedig ne interneten keress. az nem az igazi.

A szerelmet pedig sosem szabad keresni az úgyis jön magától! Addig türelem... :-) Én azt tanácsolom, hogy ezt a 2 srácot próbáld meg lezárni magadban és most törődj inkább magaddal, vonatkoztasd el a figyelmed a szerelemről. Az úgyis a legváratlanabb pillanatban jön. :-) Legalábbis én így tapasztaltam eddig. De én is nagyon fiatal vagyok még.

Tehát ... fel a fejjel és kívánom, hogy jobb legyen a közérzeted és idővel találj egy rendes srácot akivel boldog lehetsz! :-)

Sok sikert!

2009. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm Neked is:)sokat segítettél.

viszont,azt hagy kérdezzem már meg,hogy te hogyan veszed észre /miből,hogy ha egy fiú komoly szándékkal közeledik feléd?:)

a válaszodat előre is köszönöm:)

2009. febr. 4. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello! Nem akarok itt én lenni a kiábrándító felnőtt, csak annyit mondanék, hogy a fiúk ebben a korban ritkán közelednek "komoly" szándékkal ;)

Persze attól függ, mit nevezünk annak. Öreganyáink ugye a házasságot értették alatta, ma már az is nagy szám, ha nem csak "arra" kellesz, és persze eszünk ágában sincs korán férjhez menni! Nem vagyok még túl öreg (persze hozzád képest igen), de néha az az érzésem, hogy egy más világban nőttem fel. Pedig nem igaz ám! Nos, azt hiszem én is állandóan szerelmes voltam, csak akkor talán még nem volt divat bevallani, vagy csak bizonyos körökben volt menő. Inkább olyan lányok voltak állandóan a külsejükkel meg a pasizással elfoglalva, akiket nem tartottunk valami nagyra.

Nálam többnyire úgy volt, hogy aki nekem bejött, annak én nem, és azok futottak utánam, akiket ki nem állhattam. Gondolom ismerős. Az első "komoly" randim nyocadik után volt egy nyári tábor után, nagyon izgi volt megszervezni, szuper volt a várakozás, aztán ... naná, hogy kiábrándulás. Mást sem hallottam csak célozgatást a bokrokra. Emlékszem milyen béna volt, amikor felhívott, hogy mikor találkozunk újra. Persze eszem ágában sem volt. No comment. :)

Szóval a komoly dolgokkal várj még szerintem, vedd lazán, barátkozz. Ne akarj mindenáron járni valakivel, inkább lógj több sráccal, vagy nagyobb vegyes társasággal, és tégy úgy, mintha baromira ráérnél még ezzel. Sőt, akár el is hiheted, hogy ráérsz, úgy könnyebb. Csak versengjenek ők, és egye őket a fene utánad, nem?! Egy-két év, és le sem tudod rázni őket, csak nyugi! Mindenesetre inkább egy nálad valamivel idősebb srácot ajánlanék, talán ők már komolyabbak kicsit. Az sem árt, ha van valami hobbija vagy sportol, mert az általában utal arra, hogy nem csak úgy lóg a világban, vagyis többre számíthatsz tőle. Ha mást nem, neked is lesz egy érdekes hobbid...

2009. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"elmegyek diszkóba berúgok felszedek egy srácot"

Jahh... csak vigyázz, ne hogy rászokj, ne legyen belőled is egy "egynumerás partyp*csa", mert azt később megbánod.

2009. márc. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló:ne aggódj erre esélyem sincs...Az apám konzervtív és nem enged el!Mármint bulizni.SŐt még úgy se,hogy a barátaimmal picit tovább kint legyek pl.:8-fél9-ig.Nem bulizni,csak a barátaimmal dumcsizni meg ilyenek.
2009. márc. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!