Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek így a...

Szülők! Elengednétek így a lányotok? Meddig? Milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Kamaszok véleménye is érdekel :)

A lányom nemsokára 16, és szombaton bulizni szeretne menni a barátaival egy szórakozóhelyre. Edig nem nagyon volt bulizós típus, de ezt most nagyon nem szeretné kihagyni. Úgy öntöttem mehet.

Ilyen ruhában szeretne menni:


[link]


[link]


neon rózsaszín harisnya, köröm, fülbevaló


Nem túl kihívó ugye? Megmutatta, nagyon szép benne :)

Mit gondoltok? Féltenem kéne? ( A barátja és a haverjai is ott lesznek, "megvédik".)

Köszönöm a véleményeket.


2011. jan. 20. 18:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%

Ez zsákruha ahhoz képest, amiket fel szoktak venni.

Szerintem engedd el, főleg, hogy a barátaival megy.

2011. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
19%
A westbalkánban történtek után én egy ideig nem engedném sehova a gyerekemet.
2011. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim válasza:
82%

Nuygodtan engedd el :)

Nagyon szép ruha,biztosan nagyon csinos lesz :)

a mai bulidivathoz még túl is lesz öltözve ,de ez nem is baj

2011. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
59%
mindenképpen engedd el! manapság már a 13-14 évesek is (nem egy ilyet ismerek, sajnos) eljárnak bulizni (ezzel még nincsen baj, de hogy hajnal 4-ig kb...!), ráadásul úgy, hogy a fél s*ggük kivan... a lányod nem tűnik ilyennek, engedd el! :) 14/L
2011. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
56%

Igen, elég "konzervatív" a ruha a többséghez képest. :)


Elengedném, mivel nem egyedül megy. Mindenképpen tudjak róla, hogy hova, milyen helyre mennek, és kb. meddig szeretne maradni. De lehet, hogy megbeszélném vele, ha már megunta a bulizást, érte megyek és hazahozom. Hiába vannak ott a barátok, egy másik felpörgött fiatal (hiába nem ivott) vezetésétől jobban félteném.

2011. jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Jajjdejó :) végre nem vagyok túl konzervatív vele :D

még1 kérdés:

a buli jövő szombaton lesz, a cipőt tegnap kapta névnapjára.

És még nem tud járni benne :) más cipővel meg nem tudja felvenni a ruhát, idétlen még szerintem is :)

Megtanulja addig? Mit mondjak hogy csinálja?

(Jaaj túl gyorsan felnőnek...)

2011. jan. 20. 18:52
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lenne néhány feltételem.

A ruha önmagában jó, csinos darab, nem túl kihívó.

Az egyik legfontosabb feltételem az lenne, hogy a telefonja legyen bekapcsolva és bármi van hívjon, illetve ha én úgy gondolom fel tudjam hívni.

A másik fontos feltétel az lenne, hogy ne maradjon egyedül (mindig legyen mellette 1-2 barátja).

Az italját ne hagyja őrizetlenül, nehogy belekeverjenek valamit.Valamint ne drogozzon, ne igya magát részegre.


A megbeszélt időpontra érjen haza!


Ha ezeket betartja szerintem elengedheted!


Persze, azért az sem mindegy milyen buli lesz.És beszéld meg vele, hogyha látja, hogy nagyon sokan vannak bent, ne akarjanak mindenáron bemenni.Nehogy valami baj legyen.

15/L

2011. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

De mennyi legyen az a megbeszélt időpont? Neked pl hányra kell hazaérned ilyenkor? Nemtudom mit mondjak neki, mikorra érjen haza

(felvetette hogy ne kelljen aggódjak, majd holnap délelőtt jön, a barátjánál is tud aludni utána, de ezt 3 hónap járás után még kicsit korainak tartom)

2011. jan. 20. 19:06
 9/41 anonim ***** válasza:
10%

Te biztos az anyuka vagy? Nem hiszem...

Szerintem egy 15 évesnek ez nagyon sok, a cipőnek irtó magas sarka van, főleg ha nem tud benne járni, csak nevetségessé teszi magát. Az hogy elengedném-e attól függ hova menne, szórakozóhelyre nem örülnék és nem is engedném, nem kislánynak való.

2011. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Igen, biztos az anyuka vagyok :)

A cipőért egy évet könyörgött, hát megvettem neki. Nem kellett volna? (Az az igazság hogy én is beleszerettem,és a lábunk ugyanakkora :D)

2011. jan. 20. 19:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!