Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy toppot szeretnék hordani? 9,5 lány

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 17:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Lehetőleg magyarul. Pl.: Anyu, szeretném ha elmennénk és vennénk nekem toppot. Mi ebben olyan nehéz? Oda mész hozzá és megkérdezed. Öcsém, komolyan mondom irigylem a problémáidat.
2011. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
jolvan na bocssi! :(
2011. jan. 31. 17:16
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Ha én lennék az anyád, az lenne a válaszom, hogy nyárra kapsz, de télen szó se lehet róla, hogy ilyet viselj!
2011. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is várd meg vele a nyarat, mert ilyenkor úgysem lehetsz topban, mert nagyon felfázhatsz! :) Nagyon vigyázz magadra!!!
2011. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

B@sszus olyan toppra gondolt, amit a ruhák alá vesznek fel -.-

Tudjátok, olyan melltartó-szerűség, csak kislányoknak.. -.-'

2011. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

hihi, ezeken a válaszokon nagyon röhögtem..:D

amúgy szerintem finoman tegyél célzást arra, hogy kéne már, vagy ha már tényleg nem bírod nélküle..:) akkor mond meg neki egyenesen!! ja, és nincs nagyobb tesód akitől elvehetnéd? mondjuk csak egyet... aztán anyukád "véletlenül" meglátja, hogy te is hordod, és magától vesz neked (én is így csináltam..:))

ja, és mekkora hozzá a melled? mármint a formája is számít, pl. nagyon csúcsos vagy sötét, kidudorodó a mellbimbó, akkor tényleg kell hordani, de ha nincs semmi, akkor felesleges..:)

2011. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Biztos én vagyok már öreg, de a top az én tinikoromban az a kis hasig érő sztreccs pólócskát jelentette, amit akkoriban boldog-boldogtalan hordott, felsőként és nem "melltartóként".

25 N

2011. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

És szerinted ezt télen szeretné hordani? ...


Szerintem ebben a 9 éves kislányban több logika van, mint egyes felnőttekben..


És szerinted miért ne merné megkérdezni az anyukájától, ha egy egyszerű topra gondolt volna, mint nyári ruhára?

2011. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy anyu, tesin öltözőben már mindenki hord topot, én is szeretnék. Ennyi:)
2011. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%

És szerinted ezt télen szeretné hordani? ...


Szerintem ebben a 9 éves kislányban több logika van, mint egyes felnőttekben..


És szerinted miért ne merné megkérdezni az anyukájától, ha egy egyszerű topra gondolt volna, mint nyári ruhára?


Jó lenne, ha visszavennél kicsit az arcodból tündérbogár, mert nem vagy abban a helyzetben, hogy te engem kioktass, értem? Ritka idegesítő kis okostojás lehetsz, biztos "imádnak" érte a környezetedben.

Ami pedig a 9 éves a kicsilányt illeti, teljesen úgy tűnt, mintha igenis télen óhajtana toppozni, amit írtam erre, azt pedig csak óvó szándékkal tettem.

2011. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!