Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen vicces, esetleg ciki...

Milyen vicces, esetleg ciki sulis sztoriadid vannak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát nekem inkább ciki mint vicces na de azért leírom:


mikor először jött meg a menstruációm nagyon átáztam,odakötöttem egy pólót.Mondom hátha nem látják meg.Hülyeségből ráültem a tanári asztalra ami tiszta vér lett, és pont betoppant a tanár.Nagyon ciki volt!


meg volt olyan hogy annyira felidegesített a tanár hogy ne vágtam a kajámat.Erre ő visszadobta bont a fejem találta el.

2011. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
nekem is az volt hogy atütöttem...én egy pulcsit kötöttem oda de nem volt nagyon durva senki sem vette észre csak a barátnőm akinek szoltam hogy segitsen
2011. febr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
húúúú, mi vagyunk a földkerekség legbalhésabb osztálya, egyszerűen nem tudom leírni annyi mindent tettünk, majd kigondolom a best of 10-et aztán abból válogatok ha érdekel valakit:D
2011. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

18:35!

Engem igen!Amúgy mi meg pont mögöttetek vagyunk, 2.-ok!Pl.ma osztálytársam(a legrosszabb) elvette egy lány osztálytársunk ilyen zsiráf alakú tolltartóját, elvitte a "döcögős"(ez a pad jobbra,balra döcög)odatette a tolltartót a pad széléhez, és 18+!Ekkor jön be a tolltartó tulajdonosa, aztán elkezdte üldözni, végül a fiú berohant a WC-be, csaj utána, pasi:-Adok pénzt, csak hagyjál!De olyan vicces volt!Ha valakit érdekel, én is írok még!

2011. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
*18:56-ra gondoltam!
2011. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Mi is elég balhés osztály vagyunk. Egyszer a fél osztály igazgatóit kapott, mert vki köpött az ofőnek, h "vallatunk"(Ez nálunk azt jelenti, hogy addig csikizünk vkit, amíg nem tud válaszolni a kérdésünkre.)

Vettünk osztályállatnak egy hörcsögöt, amit szünetben kiengedtünk a ketrecből. Rejtegettk, de egyik alkalommal kiszökött a folyosóra, az osztálytársam utánavetődött és pont az igazgató lába előtt kötött ki.

2011. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Tegnap sorban álltam a büfénél, és fél szemmel láttam, hogy mögém lép valaki. Nagyon magas volt és szürke pulcsit viselt, pont mint egyik haverom. Hátra fordultam és közbe jó hangosan mondtam: "Na, mi a helyzet?" Aztán láttam, hogy egy teljesen ismeretlen áll mögöttem. Egy hello-val aztán gyorsan elköszöntem és elhúztam a csíkot. :DD xD

15/L

2011. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Sulibuliban azt hittem azt a srácot láttam, aki elhívott, és hátulról megöleltem és mondtam neki, hogy "Szia cukifiú, hol voltál?" Persze egy ismeretlen volt az-.-"

13L

2011. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Állok ma tesin a padon gyülekező osztálytársaim előtt egyedül, és beszéltem nekik valamiről... Fiúk-lányok vegyesen ültek. Erre jön barátnőm, elrohan mögöttem, és lehúzza a nadrágomat... :D :$


16/L

2011. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

fizikán elkezdi csörögni a telóm...az ébresztó volt azt sem tudtam,h állítsam le....inyomtam és kikapcsoltam ilyedtségembe gyorsan....aztán mondom barátnőmnek azt hiszem megint fog csörögni....hiába kapcsoltam ki,de inkább nem is tudom miért nem nyúltam már a telómhoz...aztán bekövetkezett amit ondtam,mindenki engem nézett már a másik barátnőm a hátam mögött csak nevetett,szerencsére a tanár nem szólt semmit xD

egyébként az ébresztő 11:30-kor csengett és valószínűleg benyomódótt méghozzá azért 11:30-kor mert egyiknap barátnőmnél aludtam és elhatároztuk,h 11:30-ig alszunk,h éjszaka tudjunk dumálni xD

2011. febr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!