Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális (Kérdésed túl...

Ez normális (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )?

Figyelt kérdés

06.18-án ballagok általánosból és már alig várom. Senki nem fog szinte hiányozni az osztályból, esetleg 3-an. Akikét sírni fogok, azok a tanárok, vagyis azok közül ketten: matektanárom és biosz-kémia szakos tanárom.

Gimit már nagyon várom, lenne is ismerősöm.

Hogy bírjam ki ezt a fél hónapot?

Normális, hogy ennyire várom?


2011. febr. 11. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fél hónap??!
2011. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bocs, fél év akart lenni...
2011. febr. 11. 15:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális??????????? Hát ez számodra nem volt egy megfelelő társaság. Szerintem csak ennyi.
2011. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

én is nagyon várom:)

bár nekem azért lesznek akik hiányozni fognak:s

de nagyon kiváncsi vagyok az új sulimra,hajt hogy új dolgokat ismerjek meg

viszont nagyon hiányozni fog a sok együtt töltött nap,a sok hülyülés stb....

2011. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális. Nekem nem volt rossz az osztályom, de a barátaimmal együtt az utolsó fél évben, a felvételik után már csak a gimit vártuk. Egyszerűen halálosan untam már a sulit, nem is a nyarat vártam. A felvételi miatt olyan "elérhetőnek" tűnt a gimi, mikor megjött a papír, hogy felvettek, erre kellett utána még várni fél évet. :)
2011. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Normális,én se szerettem annyira a régi osztálytársaimat,én vidáman ballagtam el :D
2011. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Normális,bár nem értelek.Annyira nem lehet rossz az osztályod.Bár lehet,hogy csak én szoktam hozzá,hogy nagyon jó osztályom van.

Valahogy kibírod;)

2011. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tavaly én is így voltam.Alig vártam a gimit.Régi osztályomat szinte utáltam.Boldog vagyok,hogy gimibe járok,mert ezt imádom.

Hát fél év már nem sok,ki lehet valahogy bírni.Utolso pár hétben én mindig olvastam.(már nem tanultunk)

x

2011. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
in is rettenetesen várom már és csak 4 személy fog hiányozni a barátnőim....utálom ezt az osztályt,nagyon rossz közösség, elmegy a kedvem ha ott vagyok...a tanárok azok nem annyira esetleg 1 pár
2011. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mármint,h a tanárok nem fognak annyira hiányozni
2011. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!