Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy sok iskoláb...

Miért van az, hogy sok iskolában már alig-alig van tekintélye a tanároknak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nekem is olyan szemét nemtörődöm tanáraim voltak hogy én ezen egyáltalán nem csodálkozom.
2011. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert ők is szemetek velünk. Van néhány jó fej tanár, az ő óráikon nem rendetlenkedünk (annyit), nem vagyunk velünk tiszteletlenek, minden tanárral olyanok vagyunk, amilyenek ők velünk.
2011. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A tekintélyt ki kell harcolni.

Én jelenleg szakképzős vagyok, 21 éves, de életemben most találkoztam először olyan tanárral akinek valóban van tekintélye és minden diákja tiszteli. És nem azért mert szigorú. Mind nagyon szeretjük mint tanár és mind ember.

Ritka az ilyen, de mint ez a példa is mutatja nem feltétlen a diák tehet róla, ha nem tiszteli a tanárt.

2011. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Hát, akkor én biztos rossz helyre járok, de nálunk tisztelik a tanárokat, és meg is érdemlik !


16/l

2011. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha ő nem ad nekem annyi tiszteletet,amennyit kéne,sőt még nyilvánosan ki is jelenti,hogy utál,akkor mit vár?[Földrajz tanárom ezt nyíltan az egész osztály előtt mondta meg,bár azóta kissé javult a "kapcsolatunk"...]

14/L

2011. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyházi iskolába járok (református), és 1(!!!) tanárt tudnék említeni akinek van tekintélye, és tiszteljük.Szigorú, de nem aláz le a sárga földig, ha véletlen nem tudod kiszámolni az egyenletet, vagy nem lett jó a házid. És az ő óráján megszólalni se...de mindenki odafigyel, és szeretjük az óráit.

A többiekről inkább nem beszélnék. Amikor nyiltan lealáz, és kijelenti hogy úgyis meg fogsz bukni, mert nem bírja a fejed...

Az ilyen tanárokat nem tudom valamibe is nézni.

2011. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Így van a tanároknak harcolni kéne a tekintélyért nem csak várni.És szerintem a tanár hibája is hogyha rendetlenkednek az óráin.


Példa:57 éves matektanárunk óráin mindenki figyel gondolkodik,nem hangoskodik,aktív az órán még az is aki ne m szereti.

Fizika:Mindenki alszik mert a tanár motyog,semmit nem lehet érteni abból ahogy magyaráz úgyhogy inkább beszélgetünk.


Természetesen a gyerek hibája is de nem csak minket kéne hibáztatni.



Sok a hülye gyerek ,de sok a nemtőrődöm,"csak legyünk már túé rajta" tanár is.

2011. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért ,mert ők is aláznak minket.

Engem is lealáztam, utána én is aláztam, mondta nekem ,hogy seggen rúglak mondta, mert rosszat mondtam. Na hát én amikor máskor sok csomaggal volt, nem iskolába mentem, akkor én hátulról úgy belerúgtam,hogy egy óriásit taknyolt én meg, nagyon gyorsan átrohantam a WC-be ,majd a következő állomáson leszálltam. Szabadjegyes vagyok.Másnap tudtam meg ,hogy eltört a lába. Gondoltam magamban , kellet engem sérteni. Máskor is volt olyan megkért vigyek neki valamit inkább mondtam, kösz nem. Láttam ,hogy bánkódik ,mert senki nem segíte neki. Na mindegy megérdemelte.


Örülök neki.

2013. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!