Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minden kamasz ahogy nő, egyre...

Minden kamasz ahogy nő, egyre realistább lesz?

Figyelt kérdés

szóval azvan h én magamon veszem észre h egyre realistábban tudom nézni a dolgokat pl: nem kérek olyan dolgot karácsonyra h nekem is van olyanom de semmi szükségem rá( nem a legjobb példa, de jól szemlélteti)

szóval mindenki változik így is ilyen korban?

14/L


2009. febr. 14. 02:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó esetben igen. De van aki felnőtt korára is olyan marad, hogy megveszem pl. a legújabb mobiltelefont, mert a szomszédnak is van, holott csak telefonálásra használja, mint a régit.
2009. febr. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kszönööm:)
2009. febr. 14. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szia.nyugi normális,én is észre vettem:)egyetlen egy dolog van amit szeretnék,annak ellenére,hogy már van:mobil.mégpedig azért,mert ezt anno használtan kaptam és az idő meglátszikk rajta(összevissza van karcolva,1,5naponta tehetem tölteni stb.,mellesleg siemens A50-em van,amit 100éve nem is lehet kapniXD)...és én is van hogy bajban vagyok mit kérjek szülinapra,és volt már,hogy pénzt kaptam és ha megláttam egy jó táskát vagy ruhát megvettem:)
2009. febr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Abban az értelemben, ahogy Te írtad, a többség igen.
2009. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
81%

figyelj, 17 vagyok mint mindenki saját magán tapasztalja h igenis reálisabban látják egyre jobban a világot az éppen nővekvő, vagy felnőtt(agyilag) emberek. Kicsi korban, nem tisztázódnak velünk az élet reális dolgai, egy rózsaszín felhőn ülünk, és nem vagyunk tisztában a halállal, a csalódással, a rossz dolgokkal, max, h jaj meghúzta valaki a hajam, meg ehhez hasonlók, (bocsi nem jut semmi eszembe)Disney hercegnőkkel vagyunk körülvéve.De ahogy többet szokunk ki a családi házból, egyre több bántás, egyre több csalódás, támadás ér bennünket. Megsúgom h a komolyabb kapcsolatokból való kilépés, is komoly eszem váltást jelent. Egyre több értelmes gondolatod van, érzelmed, annál több dolgot, tucc jobban átlátni, jobb lesz az emberismereted. Okosodsz, de fáj, iszonyat fáj az életnek a dolgai, rájössz h mi zajlik körülötted, és nagyon elkeseretsz, zavar, ellene akarsz tenni, de nem lehet h egy légy át áll a biokakira, de a többi százmillió légy a rendes kakit fogja enni, nem lehet megváltoztatni a világot, erre rájössz, és máris nagyon értelemmel, és realitással fogsz rendelkezni. HA érdekel még ezzel kapcs. valami, vagy nem érted olvasd el ezt:

www.szerelmesgofri.freeblog.hu

Émi

2009. febr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem szeretem az olyan embereket akik ilyen rohadt biztosak a dolgukban, meg általánosítanak hogy ez minden egyes tininél biztos hogy így van :D(mint pl az előző válaszadó) am ja kb ilyenkor ébredünk fel :D
2010. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!