Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vagyunk leoltva, mert...

Miért vagyunk leoltva, mert Green Day-t és 30seconds to Mars-t hallgatunk?

Figyelt kérdés

Új suliba kerültem, kérdezték egyből, hogy milyen zenét szeretek én meg válaszoltam, hogy Green Day, 30seconds to Mars, régi P!nk. Erre grimaszolva elfordultak tőlem. Az egész iskolában mindenki minimal-t hallgat, rajtam kívül 1 lányt és 1 fiút ismerek, akiknek hasonló az ízlésük, velük szoktam lenni. Ez így jó is lenne, ha nem lennénk mindig lehurrogva, ha énekelünk, gitározunk(művészetes suli). Mivel lehetne visszaszólni?

13L


2011. márc. 6. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit se visszaszólni. Az embereknek lehet eltérő izlése, de emiatt elfordulni a másiktől hülyeség, igazán nem éri meg foglalkozni ezzel. Én azt mondom hogy ne törődj vele, engem se érdekelnek az ilyenek :)
2011. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hát inkább ezt halgassátok mint a tucctuccot

és megnézel egy két ijen "minimal" zeneszámot és kitalálsz rá valami frappáns visszaszólást és ott is vagy^^

2011. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

hát inkább ezt halgassátok mint a tucctuccot

és megnézel egy két ijen "minimal" zeneszámot és kitalálsz rá valami frappáns visszaszólást és ott is vagy^^

13/f

2011. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még mi kaptunk ofő-it, mikor letöltöttünk egy alapot és arra felénekeltünk egy youtube-ról leszedett "pajtaslágert", mert ők is kiparodizáltak minket:P
2011. márc. 6. 20:52
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Óóh, én már százszor be lettem oltva, sőt meg is támadtak már jó párszor, csak azért, mert goth vagyok. Van a sulimban még egy osztálytársam, aki szintén az, a többiek a fullpink p*csák, diszkóból vonaglanak haza minden hétvégén mattrészegen és hasonlók.

16 vagyok amúgy, de már megtanultam kezelni az ilyen szitukat. Ergo: Ha csak beszólnak a cuccaimra, a zenémre, a sminkemre, akkor nagy részét elengedem a fülem mellett, de ha úgy érzem, megtehetem, mert nem lesz következménye iskolán belül, akkor tuti visszaszólok. Ha viszont megtámadnak, olyankor nincs kegyelem :) sosem vagyok egyedül sulin kívül, egy utcában lakom a barátaim nagy részével, úgyhogy... :)

Szerintem próbálj összehaverkodni azzal a lánnyal és fiúval, hátha több tiszteletet kapsz ;)

16/L

2011. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hármasban mászkálunk mindenhova:)
2011. márc. 7. 06:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ilyen a zenei ízlésem :D
2011. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
miért kell hülye irányzatokat majmolni? Semmi egyéniségetek nincs? A rózsaszín hülyep"csaság, goth, emo, miatököm, ti jól érzitek úgy magatokat, hogy más idiótákhoz akartok hasonulni? Ez tök fura nekem
2011. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%
Szánalmas az összes tini. Jó lenne vissza szállni a Földre, nem körülöttetek forog a világ. 15/F
2011. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

15:45-ös: Mintha te felnőtt lennél-.-"

Csak épp elég nehéz úgy lenni egész nap, hogy fikáznak, ha éneken szabad stílusban lehet felelni a hangszereden és ásítoznak, bekiabálnak közben, mert nem "Riannyát" meg hasonlókat énekelünk fel...

2011. márc. 7. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!