Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Baj az ha semmit se tudok...

Baj az ha semmit se tudok megbeszélni a szülőkkel?

Figyelt kérdés
az a véleményem, hogy a szerelem magánügyeim közé tartózik(13 vagyok).....a lekezelő válaszokat inkabb hagyjuk.....
2009. febr. 20. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is így voltam, nagy harcokat vívtam velük. Voltak barátaim, velük beszéltem meg a problémáimat, bajaimat. Azt azért ne feledd, hogy a szülők csak féltenek és jót akarnak, még ha néha nem is úgy sül el. Próbálj higgadt lenni a szüleiddel (remélhetőleg ők is azok veled), tudod a családra számíthat mindig az ember az életében, ha baj van. (35 éves vagyok)
2009. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nezd, attol fugg.

mennyire biznak benned a szulok, mennyire beszelnek meg veled ŐK dolgokat, stb.

én azt tartom, hogy minden ket emberen mulik, siman el tudok kepzelni olyan szulot, akivel meg lehet beszelni, es olyat is, akivel nem.

én remélem olyan szulo leszek, akivel meg lehet beszelni, de nem fogom elitelni a gyerekem, ha nem osztja meg velem. (meg emberfuggo, tudod, van, aki konnyen beszel az erzeseirol, van, aki meg nem..)

igazából hogy baj e.. neked kell tudnod, hogy szeretned e veluk megbeszelni (ez nem olyan, hogy "elvarom, hogy tudjak mindent a gyerekem szerelmi eleterol", ilyet nem mondhat egy szulo, mert ez nem olyan "elvarhato" dolog, max annyi, hogy ha lesz valami komoly, akkor illik bemutatni)


elnezest, ha osszevissza fogalmaztam, de azert remelem erted, hogy mit szeretnek kihozni a dologból :D


(egy nemsoká szülő leendő szülő :))

2009. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. febr. 21. 22:35
 4/7 anonim válasza:
100%

szia

sajnos én semmit sem tudok megbeszélni a szüleimmel 16 éves lány vagyok...nálunk a fiúk,szex...tabu téma!Én nagyon szeretném megbeszélni ezeket a dolgokat a szüleimmel főleg anyukámmal volt rengeteg sikertelen próbálkozásom így mára fel is adtam...a barátnőimmel beszélem meg a legnagyobb problémáimat sőt sajnos azt mondhatom a barátnőm édesanyja többet tud rólam mint a sajátom...jó ha van valaki akinek elmondhatsz mindent de a legjobb az ha a saját szüleiddel oszthatod meg!szerintem próbálkozz minél többet beszélgetni a szüleiddel és remélhetőleg minden rendben lesz..ha szeret biztosan szívesen segít és meg fog érteni:)sok szerencsét

2009. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen dolog, 80%-nál legalább ez van.
2009. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ketté kell választani a dolgot. Egyrészt a szülőnek a gyermeke minden kérdésére, problémájára fogékonynak kell lennie kicsi gyerekkortól addig amíg a gyereke fel nem nő. Másrészt tudomásul kell vennie, hogy a gyereknek lehetnek titkai, magánügyei. Bár igazából, ha van igazi bizalmad a szüleidben, akkor mindent elmondhatsz, mert ők feltétel nélkül szeretnek és védenek. Ideális esetben.
2009. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elegge baj, valakivel muszaly lenne megbeszeld. Erre a szuleiddet kene megkerd hogy halgassanak meg nert fontos z neked es hogy szanjanak ead 1 kis idot.
2009. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!