Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fehér folyadék a mellemből....

Fehér folyadék a mellemből. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem is a mellbimbóból hanem a körülötte lévő kis dudorokbólt. Érzem, hogy megduzzadt és ha megnyomom kicsit akkor kijön belőle egy kis fehér lé. olyan mint egy pattanás de nem csak egy helyen. mind két mellemen. Mitől lehet ez?
2011. márc. 15. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
A hormonok miatt van. Ha aggódsz, szólj Anyukádnak.
2011. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel mindenképpen el kell menni orvoshoz, mert hormonok ide vagy oda, nem normális jelenség.
2011. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a mensim se a legjobb. volt hogy hónapokig nem volt, voltam nőgyógyásznál is de nem derült ki semmi.. sok vizsgálaton is voltam de minden rendben van.. tehát nem tudják mi az oka, hogy meg se jön..:S
2011. márc. 15. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Hormonszintet kell nézni.

Jelen problémára prolaktint legfőképpen.

2011. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hormon szintet is néztek nem is egyszer.. és az is normális. Pajzsmirigy vizsgálaton is voltam az is normális. Sima vérvételen is voltam minden értékem a lehető legjobb volt.
2011. márc. 15. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmúlik magától, ne nyomkodd.
2011. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!