Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy hitessem el a lányommal,...

Hogy hitessem el a lányommal, hogy nem kövér?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezte mondogatni,hogy kövér,"nagy"a hasa,ésle akar fogyni.Hiába mondjuk,hogy vékony és nem kell fogynia,nem hiszi el,pedig sokat beszélgettem vele erről.Vacsorát egyáltalán nem eszik már,és a barátnöivel folyton edzenek.A szerintem a barátnőit akarja utánozni,mert most mindenhol a fogyókúra a menő.Hogy előzzem meg h nagyobb baj legyen?Vigyem pszichológushoz?

Esetleg valakinek átélte már ugyanezt a gyerekével,?ha igen akkor írd meg hogy oldottátokmeg?Mit tegyek?Előre is köszi.Egy Aggódó anyuci.


2009. márc. 1. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
mennyi idős?
2009. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Tegyel fel ide egy kepet ( az arcat kitakarhatod ) es kerdezd meg az emberek velemenyet, h mit gondolnak rola, kover-e vagy sem. Aztan mutasd meg az eredmenyt neki. Talan idegen, kevesbe elfogult embereknek el fogja hinni, h felesleges fogyokuraznia. Mas otletem nincs.
2009. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

na jó...


az evészavar önértékelési zavar,ha serdül a lányod,sokszor tudat alatt így akarja kifejezni,hogy ő a maga ura. - természetesen sok-sok egyéb dolog is van a háttérben. Én elvinném pszichológushoz mindenképpen,egy kifejezetten evészavarral foglalkozóhoz vagy beíratnám pszichodrámára (www.pszichodrama.hu). Most még biztos nem olyan súlyos dolog ez,lehet,hogy egy átmeneti válság,de jobb megerősíteni picit a lelkét

2009. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

13 éves.2.válaszoló:képet nem tudok betenni róla,nics fönn ezen a gépen.Azért az adatait leírom.163 cm kb 47kg.mellbőség:77cm

derék:61cm

csípő:79cm

2009. márc. 2. 11:13
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

47kg????

En 53kg vagyok,es nagyon is jol nezek ki..Telyesen megvagyok elegedve magammal 13.-eves letemre,gyorsan beszely a lanyod fejevel!Sok sikert:)

2009. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, nehogy túlzásba essen, mert akkor egy pszichológust is be kell vonni, ha esetleg látod, hogy sokat fogy, mert anorexiát is kifejleszthet a környezete hatására. 13 évesnek nem szabadna így fogyóznia.
2009. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
szerintem őrültség amit csinál a... (tegezlek)lányod én 12 éves vagyok kb talán 147-149 cm és 28kg... én inkább híznék mint fogynék mert olyan vagyok mint egy hurkapálcika... inkább örülne hogy van mit mozgati a testén és nem olyan mint egy csontváz!
2009. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én 13 vagyok és 51 kg de nemérzem magam kövérnek mármint az osztálytársain 46-55 kg ok a lányok és szerintem a 47 az pont jó ha nagyon lefogy akkor már túl vékony lesz és azsem szép mongyuk az edzés az nem okozhat nagy problémát mert attol csak erősebb lesz de az már baj ha nem akar rendesen enni mond meg neki hogy nemkell zsírosat ennie és vacsorára nem kell olyan sokat de azért egyen valamit legalább barnakenyeret vagy ilyen magosat
2009. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket,rendesek vagytok h írtatok.
2009. márc. 9. 19:40
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen 47 kilóval én boldogabb lennék mint valaha .Szerintem ha anorexiásokról mutatsz neki képeket megretten és elkezd normálisan étkezni. De egyébként én a tesómmal aki sportoló sokat beszélgetek az étkezésről és nyugodtan elmondhatod neki hogy a rendes ételek (tehát sajtburger csoki kizárva)kicsit sem hizlalnak és a diétának a vitaminok és fehérjék bevitele is a része.
2009. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!