Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért kapja el kamasz fiam 2...

Miért kapja el kamasz fiam 2 hetente az influenzát?

Figyelt kérdés
Azelött csak nagyon ritkán volt beteg, de az elmúlt pár hónapban szinte kéthetente. Szedett majdnem mindig antibiotikumot is, orvosi javaslatra. Mégis nagyon aggaszt, hogy mi lehet baj, hogy ennyire gyenge az immunrendszere. Az orvos szerint nem vele van a gond, hanem most ílyen vírusok vannak. Más is volt így?
2009. márc. 2. 09:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hirtelen nő most és ez is megterheli a szervezetét.A vírusos megbetegedésekre az antibiotikum nem jó.Multivitaminkészítmény+immunerősítő készítmény.Nem kezdett el diétázni?Az öcsém 16 évesen fogyózni kezdett és akkor elkapta a b.himlőt és 2 tüdőgyulladása is volt.Heti 1 Oscilococsinum pellet vagy Sinupret csepp megelőzésként.
2009. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De pár hónapja diétázik. Szeptember óta szedetem vele a béres cseppet,de rosszabb mint amikor nem szedte. Ami még rossz, hogy van egy 10 hónapos kisöccse és az is elkapja tőle. Már gondoltam rá, hogy elviszem őt laborba, mert nagyon idegesít.
2009. márc. 2. 09:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A Béres csepp mellé kell a C-vitamint is szedni,mert anélkül nem szívódik fel.Esetleg olyan vit készítmény,ami immunerősítő is Pl Immunofortis vagy probiotikus joghurtot,kefírt egyen minden nap.A labor viszont jó ötlet,ártani nem fog.Lehet 1 kis vashiánya is.
2009. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi,hogy a Béres csepp étvágynövelő hatású:( Az öcsém is azért nem szedte.
2009. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szia! Természetesen szedett c-vitamint is mellé. De most olyanokat olvastam a neten, hogy megyek beutalóért és elviszem laborba.
2009. márc. 2. 10:23
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom h beleszámitok e még a kamasz kategóriába :) 19 leszek. de 16 éves koromtól kezdve engem is könnyen elkap minden nyavalya. főleg a torokbakteriumok, streptococcus, staphilococcus. próbáltad az ezüstkolloidot? azt mondjak h jo. en is szedem, de nemrég kezdtem ugyh nemtom még h mennyire hat. az is lehet h genetikailag ugy van kódolva h ebben a korban könnyen beteg lesz, es aztan meg kinövi.
2009. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Még nem próbáltuk, őszintén szólva nem is hallottam még róla. A doktornéni szerint most ílyen korszaka van, ne aggódjak. Most a mézre állt át a béres helyett, régen azt ette minden télen. Már remélem nem lesz beteg, mert 1-5. osztályig nem hiányzott annyit mint most 6.-ban.

2009. márc. 13. 12:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Engem ilyen folyton visszatérő légúti betegségből a Calcium Sandoz gyógyított meg.
2009. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És esetleg a táplálkozás is lehet az oka, mert a sok cukor (édesség kalcium hiányhoz vezethet.
2009. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
31%
Lehet,h csak egyszerűen drogos :D
2009. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!