Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Természetes, hogy mindig...

Miss Sunsine kérdése:

Természetes, hogy mindig arról álmodozok, hogy híres énekesnő leszek? 13/L

Figyelt kérdés
Mindig erre gondolok. Annyira jó lenne... Elképzelem, hogy mi lenne a dalaimnak a címe, hogy hogyan zajlanának a klipforgatások, stb... Ez természetes? Szeretnék róla leszokni, de nem megy. :S
2011. ápr. 24. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
miért akarsz róla leszokni? ez nem bűn, nem rossz dolog! ha jó a hangod akár lehetsz énekesnő is. bár azért küzdeni is kell, de próba szerencse!
2011. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 :) :) :) ***** válasza:
Természetes :)
2011. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam:) És dolgozok is érte. Ha van kedved, írj:)

13L

2011. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj lemondani az álmodról! Azt kívánom Neked tiszta szívből, hogy a legszebb almaid váljanak valóra és egyszer tényleg híres énekesnő lehess! Majd ha sikerül, megveszem a CD-det! :) Minden jót kívánok Neked!!! :)
2011. ápr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon sok 13 évesnek vannak hasonló álmai , majd kinövöd
2011. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
persze hogy normális:) mindenkinek meg kell találnia, hogy mi az amiért érdemes élnie. szintén 13 vagyok és lány, én írok és később ebből szeretnék megélni. Bár én soha nem álmodoztam erről, valaki megváltoztatta az életemet és rá lettem kényszerülve. Szóval én kényszeresen csinálom, művészetbe fojtottam a bánatom. Ha te ilyen irányban képzeled el az életed, akkor már csak tenned kell érte. Nem baj, ha az első dalod (ha még nincs ilyen) rosszul sikerül, vagy van olyan akinek nem tetszik. Ha épp te vagy az, akkor sincs baj. A művésznek sosem tetszik a saját munkája ;) Nem bolondság. Művészet. Művészlelkek vagyunk:).
2011. máj. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!