Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 12-13 éves gyerekek szeretne...

A 12-13 éves gyerekek szeretnek vetélkedni?

Figyelt kérdés
Egy szülinapi bulin pár órás íjászatot tartunk. Csak azt nem tudom, hogy az ilyen korú gyerekek mit szeretnek? Inkább a játékos, mókás, ha "jól csinálod csokit kapsz" kis házi versenyt vagy inkább a ne kezelj engem gyereknek dolgokat? Ötletek, tippek akiknek van ilyen korú gyermekük ők mit mondanak?
2009. márc. 5. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én 14 éves vagyok.

-actyvity,sztem tök jó.

-felelsz vagy mersz?ez is jó.

-zene és akkor táncolhatnak is,azt mindenki szereti.

Remélem tudtam segíteni,sok sikert a bulihoz!

2009. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem attol függ hogy kik lesznek a bulin mert ha osztálytársak és barátok akkor szerintem ne legyen olyan gyerekes mert cikinek fogja találni a felelsz vagy mersz az szerintem is jó és valami jó zenével
2009. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy picit lehet, hogy nem írtam le egyértelműen. Mi konkrétan íjászatot fogunk tartani, csak azt nem tudom, hogy csináljunk egy kis játékos versengést, vagy csak simán lőjjünk amíg jólesik.
2009. márc. 9. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
jah akkor szerintem játékosan mert ugy nem lesz uncsi
2009. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1.vok akkor félre értettem,azt hittem utána/előtte lesz valami.

akkor viszont legyen valami kis versengés.

2009. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. márc. 11. 19:33
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz velük hagy 1 kicsit magukra mert nem tudják ki 'bulizni'magukat(az én lányom is ilyen hogy nem szereti ha ott vagyok mert azt mondja hogy az osztály társai sem tudnak bulizni)de terészetesen a végén legyen torta süti üdítő vagy esetleg kis ajándék
2009. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
holnap leszek 13 és igen :D
2010. ápr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!