Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyámékat hogy vegyem rá hogy...

Anyámékat hogy vegyem rá hogy kapjak egy kutyát?

Figyelt kérdés

Már 4 kutyát elvesztettem de nem szeretnék mégegyet !!!

és nekem nagyon szükségemre egy kutyára egy társra (vannak barátaim is nagyon sok ) de a kutya számomra lelkitársat és egymben egy barátot is!!!

De azt az oldalamat senki sem ismeri!

Sajnos !


2009. márc. 18. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom, mennyire lelki társ- ha elveszíted őket...

Kertes házban laktok?

Én nem vennék Neked több kutyát, gondold el, most 4 kóbor állattal több van... Ha szereted, vigyáznod is kell rá. Talán ha idősebb leszel, több felelősségérzeted lesz.

2009. márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
4 kutya után kevés az esély, hogy a szüleid vesznek neked még1-et. Hogy sikerült 4 kutyát elveszteni??? Nem is értem! Ha valóban nagyon fontos lenne neked, talán nem vesztetted volna el őket. Valóban várnod kell, amíg nagyobb felelősségérzeted nem lesz. Addig sztem hiába.
2009. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem elhagytam vagy elszökött a kutya !

hanem meghalt az 1.-nek gyenge volt a szive a 2. belehalt a szülébe 3.-4. pedig elhunyt

2009. márc. 19. 10:25
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
kutyát akarsz? a tengerimalac nem jó? amúgy ha sikerül kérned egy kutyát és az is meghal akkor szerintem szüleid 100% hogy nem veznek többet!
2009. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
sehogy ha már mind meghalt vagy elszököt nem fognak töbet venni
2009. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Miben haltak meg? Nem normális, hogy valaki tizenakárhány évesen már négy kutyát veszítsen el! Vajon miért nem ismerik ezt az oldaladat? Talán, mert nem nagyon mutattad ki eddig, ugyanis az ember nem hagyja elpusztulni a barátját, lelki társát stb.
2009. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy nem akarnak a beszerzésével vesződni. Szerintem próbáld ki azt, hogyha nem is fajtatiszta, de valamilyen ismerőstől ingyen próbálj keresni! Ha megmondod a szüleidnek, hogy ingyen van, el is hozod, gondozod is, lehet hogy megengedik.
2009. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Na,kaptál kutyát?
2009. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem !!!
2009. szept. 17. 06:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez jó! Már-már kezdtem azt hinni, hogy még mindig a szüleid nyúzod és Te vagy kíváncsi további megoldásokra...erre kiderül, hogy egy jófej hozzászóló :) Azért a kutyahiányt sajnálom..
2009. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!