Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek ideges mindentől?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy nagyon agresszív és lobbanékony vagyok. Egyszerüen már az is idegesít ha anyám elkezd röhögni, vagy ha apám köhög egész nap. (persze énis szoktam.) Ha valamit beszólnak tiszta piros lesz a fejem és könynek gyűlnek a szemembe, nem a szomorúság hanem a düh miatt. Csak úgy tudok magamon segíteni ha verek valamit vagy vergődök, de ez se segít túl sokat mert az adott személy képéről nyúznám le a bőrt. A csillagjegyem kos erre eleve azt irják hogy indulatos. De lassan már őrületbe kergetem saját magam. És ráadásul ilyenkor remegek mint állat és ettől rosszul érzem magam. Mit tegyek ilyen esetbe, hogy elszálljon a düh? A 10-ig számolás csak ront a helyzeten. /Lány. 13éves/
2009. márc. 19. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
magne b 6 vitamin és bioboltban kapható komlótabletta(valerianadrazsé)
2009. márc. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok tombolnak!! Jársz sportolni,vagy táncolni??? Le kell vezetni a felesleges energiát!!! Nagyon fontos mielött behülyülsz. Ha problémák aggasztanak baármi,ami semmiség is lehet, mindíg beszéld ki magadból!!!!
2009. márc. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

a vitamin(oka)t mindenképp kipróbálom.


remélem kinövöm ezt az egészet!egyébként most télen nem sokat sportoltam.. de most nyáron mindenképpen fogok!

2009. márc. 19. 23:57
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
A hormonok lesznek azok.A húgom tavaly volt ugyanebben az időszakában.Kicsit kiborító volt,pedig már nem is lakom otthon.Nyugi,már ő is kezdi kinőni.Addigis kösd le az energiáidat.Ha teheted járj el úszni.Nemcsak a gerincednek tesz jót,de alaposan le is fáraszt.
2009. márc. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi!

hát úszni azért nem járok, mert nincs rá lehetőségem sajna. (kertvárosban lakok és nagyon sokat kéne buszozni egy normális uszodába. ) de most mképpen fogok járni mondjuk kondizni (nem gyúrni hanem futni meg ilyenek :D) hátha ezzel levezetem az energiákat :D

2009. márc. 22. 16:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is segít, ha ilyenkor veszed a kabátod és sétálsz egyet a háztömb körül. Mozgás + friss levegő = gyors hatás. + kiszabadulsz az irritáló környezetből. Olvastam vhol, hogy a mozgás segít felszabadítani a felhalmozódott adrenalint.
2009. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

az ilyen idegesség általában magnézium hiányra utal.

nekem is volt ilyen időszakom, megnézium pezsgőtabletta, megneb6 tabletta, megfelelő mennyiségű alvás, sok gyümölcs, vitamin./lány15/

2009. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!