Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan tudjam, hogy tényleg...

Honnan tudjam, hogy tényleg csúnya vagyok-e?

Figyelt kérdés

Nem ugyanaz vagyok,aki az előbb írt ki kérdést, csak onnan jutott eszembe.

Én magamat nem gondolom csúnyának, meg vagyok magammal elégedve,de már többször hallottam célzásokból, hogy mások szerint csúnya vagyok.


pl:

a seggedet még mindig jobb nézni mint a fejedet

14/L


Átlagos lány vagyok.Barna haj, kékesszürke szem.

Kicsi mellem van és alacsony is vagyok meg sovány.


2011. jún. 9. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nincs csúnya meg szép, ez nem amtematika h van 1 helyes álasz, avlakinek szép valakinek csúnya.
2011. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Nem tudom miért kell ezzel annyira foglalkozni. Minden ember egyéniség, mindenkiből egy van, így mindenkiben van valami szép. Az lehet külső, de lehet belső szépség is.
2011. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát engem érdekel, hogy hogy nézek ki..
2011. jún. 9. 19:00
 4/17 anonim ***** válasza:
kép, és a válaszok aránya...
2011. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass másokra!Nem biztos,hogy nekik van igazuk.Ha pedig valami tényleg zavar a külsőddel kapcsolatosan,akkor esetleg csináltass a fodrászoddal legközelebb másfajta frizurát,használj valamilyen enyhe sminket,amivel az esetleges hibákat kendőzni tudod,vagy a szép részeket kiemelni az arcodon.Esetleg nézz körbe ruhaboltokban,milyen új,eddig ki nem próbált stílus állna jól neked.A te korodban ennyi változás még pontosan elég is,és lehet,hogy nagyon pozitív változásokat fog eredményezni!
2011. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 :) :) :) ***** válasza:
rakj fel képek és akk majd megmondjuk :)
2011. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
á, félek, hogy felismernek
2011. jún. 9. 20:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Küldj nekem képet privibe.Nem élek vissza vele,25 éves anyuka vagyok.
2011. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
én inkább a 25éves anyukától kérnék képet...
2011. jún. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na a lényeg, az, hogy Te meg vagy magaddal elégedve. Biztos vagyok benne, hogy tényleg nagyon szép lány vagy! Aki mást mond, azzal ne foglalkozz!
2011. jún. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!