Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, mit csináltatok...

Kamasz fiúk, mit csináltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akinek tetszik egy fiú (fiú: R). És adott egy fiú (G) akinek ez a lány tetszik.

A lány nem tudja, hogy tetszik G-nek és kérdezget G-től R-ről. Azt kérdez, hogy milyen lányok jönnek be neki. G megkérdezi R-t erről és véletlenül (vagy nem véletlenül) elmondja R-nek, hogy ennek a lánynak tetszik. R azt válaszolja, hogy nincs ideje egy kapcsolatra, G ezt el is mondja a lánynak. A lány szomorú, de el kell fogadnia, de titkon még mindig reménykedik.

Egy baj van: G nem mondott igazat a lánynak, mivel R nem azt mondta, hogy nincs ideje egy kapcsolatra, hanem, hogy neki is tetszik az a lány és vigyázzon G, mert még a végén elveszi tőle ezt a lányt.

Szóval a kérdés: ha G helyében lennétek, akkor elmondtátok volna az igazat, vagy azt mondtátok volna, amit G mondott a lánynak?

(a lány most nagyon haragszik G-re, amiért elszalasztotta a lehetőségét R-nél!!)


2011. jún. 18. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Úúúú ez már rég rossz, akár elmondod az igazat, akár nem. Hazudni mindig rosszabb, mint őszintének lenni. Szerintem.

32/nő

2011. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezt neked sosem bocsájtanám meg az is biztos.. 13L
2011. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Én a lány vagyok :)

Nagyon haragszom erre a fiúra. És most itt a nyár, nem látom R-t 3 hónapig... :( De szerencsére szeptemberben lesz egy közös kirándulásunk, sőt, még 4 évig közös olaszórára fogunk járni :)


De most... most mindent elrontott és csodálkozik, hogy haragszom rá :( :( :(

2011. jún. 18. 14:34
 4/17 anonim válasza:
100%
Csak bejössz neki ezért hazudott nem volt szép tőle de szerintem bocsánatos bűn, mert csak azt akarta G, hogy az ővé legyél ne R-é.
2011. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem volt szép tőle, de lehet hogy én is ezt tettem volna. viszont én is haragudnék rá.
2011. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy azért hazudott, hogy ne R-rel jöjjek össze, de akkor is bánt :(


Köszönöm a válaszaitokat.

2011. jún. 18. 19:51
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A Robit haggyad, a Géza szeret!
2011. jún. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

se nem Robi, se nem Géza, de köszi a választ :)

egyébként nekem nagyon nem tetszik G. De R annál inkább... :(

2011. jún. 20. 18:39
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha megis tetszettel R-nek de megsem lep megha tudja is mi van akkor nem hiszem hogy erdekled.

Azt mondta G-nek h vigyazzon nehogy elveszitsen, tehat lepasszolta a labdat neki.

Nekem inkabb ugy tunik h G nem mondta el senkinek 3-otok kozul h bejosz neki, de kb mindenki tudja legalabbis R biztos. Es kb igy akarta tudtara adni h ahaelyett hogy maga alatt vagna a fat inkabb lepjen valamit.

szerintem majd az olaszora utan probalj meg dumalni R-rel aztan majd kiderul hol is alltok. (nem arra gondolok h kerdezz ra csak beszelgetes az egesz hozzaallasabol le tudod szurni h van-e ertelme varni ra)

Ja ha R=Roland akkor felejtsd el!

2011. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
OFF: Günter és Rikárdó
2011. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!