Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándékot vennétek egy...

Milyen ajándékot vennétek egy 16 éves fiú szülinapjára?

Figyelt kérdés
Az ünnepelt bulit fog tartani, ott szeretnénk valamiféle ajándékkal meglepni. Annyit jó ha tudtok, hogy "tipikus" mai fiatal, könyv és hasonló kizárva.( A kamaszok másik részétől elnézést kérek, de ez a jelenlegi helyzet.)
2011. jún. 21. 22:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%
milyen árban gondolkozol ?
2011. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Pénz, valamennyi összegig. Én 13 vagyok, most lesz a szülinapom holnap, és én mindig azt mondom, hogy nem kell venni semmit. Majd megveszem ami kell nekem, és ami tetszik =) Nálam ez jön be =)

13/L

2011. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Uhhh, nehogy, barátnak pénzt adni nagyon gáz. :S Én tuti ki lennék akadva. Attól függ, mit szeret. Meg hogy mennyit akartok rászánni. Valami klassz poszter? Vicces feliratú póló? Esetleg valami PC vagy konzol játék?
2011. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

egyedileg nyomatott póló, vagy fényképes bögre stb (tudjátok miket szeret, és lehet a kedvenceivel kapcsolatosan keresni hozzá képet stb)


nekem az egyik legemlékezetesebb szülinapi ajándékom (mondjuk akkor 18 lettem) egy mérföldkő volt, loptak valahonnan egyet(konkrétan:kiásták) aztán lemeszelték fehérre és feketével ráfestették a számot, meg felülre piros-fehér-zöld csíkozást körben, mint a határköveknél :-D mai napig kint áll a kertben, pedig 30 leszek tavasszal...

2011. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

legyen valami irtó személyes, a kedvenceivel kapcsolatos.. pénzt tényleg ne adj neki az egyszerűen túl ellaposodott(mármint így tűnhet úgy h nem is ismered igazán csak mégis legyen valami..) meg persze ha korabeli vagy hülyén nézhet ki..

gondolkozz el mit szeretne, ha elmentek egy kirakat előtt min akad meg a szeme..

egyébként pasiknál amivel nem üthetsz mellé nagyon az a pénztárca, mobiltartó(na jó azért tudd mekkora a telója) hasonlók..

2011. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Film, CD. Nem tudom, esetleg pipa ?
2011. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
én mostanába ha valakinek ajándékot adok,akkor egy CD-re kiirom a kedvenc számait,esetleg közös képeket,és berakom egy DVD (igen,DVD) tokba,amire ráírom hogy "Boldog szülinapot,névnapot stb.."
2011. jún. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha a haverja vagy, akkor semmiképpen sem pénzt, ha a nagynénje vagy valamije vagy, akkor meg pénzt
2011. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy jó parfüm, vagy valami feliratos póló, esetleg valami ékszer..
2011. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TheGodfather válasza:
PIA (ha iszik) xD
2011. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!