Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most megyek gimnáziumba?...

Most megyek gimnáziumba? Tanácsok?!

Figyelt kérdés

Nagyon beszédes lány vagyok. Egy idő után kiállhatatlan a természetem, annyit locsogok. Ha hasonlítanom kéne magam valakihez Blair Waldorf lenne a Gossip Girl-ből. Leszámítva azt az aprócska eltérést, hogy egyáltalán nem vagyok gazdag, viszont a szüleim elkényeztetnek. Én is bosszúvágyó vagyok, senkit nem szeretek büntetlenül hagyni. Nagyon könnyen ideges leszek, és az érzéseimet nem tudom kordában tartani. Nem vagyok szép, de nem tartozom a legcsúnyábbak közé sem.

Nagyon félek, pedig sosem szoktam. Kérlek segítsetek!


2011. jún. 26. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell kétségbeesni a gimitől,tuti megtalálod a helyed. Szerintem az jó, hogy ilyen objektíven tudod szemlélni magad. Először még hasznos is lehet, hogy beszédes vagy, mert akkor könnyen tudsz barátokat szerezni, csak vigyázz, hogy ne vidd túlzásba, és hallgasd meg a másikat is. :)
2011. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne feküdj le a pasid legjobb barátjával egy limuzinban(ha nézed/nézted a GG-t,tudod,hogy mire gondolok ;D)

Amúgy meg csak add önmagad.Én is parázok,ha új közösségbe kerülök,de végül minden tök jó lesz.

2011. jún. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogok. Mondjuk elég ironikus, hogy nekem is van egy Nate-em, akivel elég sok ideje együtt vagyunk.:D
2011. jún. 26. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi,nem lesz olyan rossz az a gimi.Koncentrálj a tanulásra,de barátkozz is rengeteget!

Találtam ki most egy stratégiát,sajnos már későn,mivel én már egy éve szakközépbe járok,most leszek 10.osztályos.De neked leírom.Lépésekben:

1.Legyen egy olyan barátod/barátnőd,akit teljesen kiismersz,akiben megbízol és elmondhatsz neki mindent!Akire számíthatsz bármikor.Lehet,hogy csalódsz benne,akkor bocsáss meg neki csak egyszer!:)

2.Keress haverokat,akikkel jól elvagy és a legjobb barátnőd/barátod is el lesz velük!

3.Add önmagad!

Nekem ezt kellett volna annak idején tennem..:) de nem tettem,más történt.És teljesen megváltozott a baráti köröm..szó szerint..!!Egyik napról a másikra!!:O:/:) ami persze később meghozta a gyümölcsét:nem buktam.

2011. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gimi alapszabályai HA a "krémbe" akarsz tartozni:

-kb az első egy hónapban kialakulnak a klikkek, szóval gyorsan eldől hogy hova tartozol

- ha 1tantárgyból jó vagy vágódj be a tanárnál, az mindenképp hasznos

-ha az ún. "party-körökben" akarsz mozogni akkor mindenképpen keress olyan partykat ahol sok felsőbbéves lesz a sulidból (facebook események jók erre) és keresd az ő barátságukat,de nagyon fontos hogy ne idegesítően/nyomulósan

-minden gimiben van egy hely ahol lehet cigizni ott a legkönnyebb a "nagyok" közelébe férkőzni

-a suliban nincsenek titkok szóval bármit csinálsz ne tudják rádakasztani a riba*c jelzőt

-ha viszont összejössz egy jó srácnak tartott idősebbel az esetek többségében nyert helyzeted van

Ha csak egy átlagos gimis életre vágysz,szerezz pár barátot,legyél minimum közepes tanuló,járogass el 1-2 partyra de sose legyél hangadó.


A rossz tulajdonságaid próbáld meg korlátok közt tartani legalább addig amig kialakul a státuszod,mert sokat árthat. De sokat segíthet is ezt a helyzet adja.


fontos: butának lenni nem menő, ha jó tanuló vagy(nem stréber) jobban veszi ki magát


hajrá!

2011. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!