Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Holnap felvilágosítás a...

Holnap felvilágosítás a suliban! Mire számítsak?

Figyelt kérdés
7. osztályos vagyok tavaly már volt egy kis előadás a menstruációról, mellekről.. De holnap mi lesz? A fiúk örökké cikiznek mindet és mi van ha pl feltesz a védőnő egy kérdést tőlem a fiúk előtt. Ugye 7.-be nem kell óvszert húzni ott a " babán" ? Mi lesz a téma?
2009. márc. 26. 16:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tuti a szex,a védekezés,A menszesz mindig téma.Lebeszélés a szexuális életről-a korotok végett.Ha olyan az előadó,különtartja a lányoknak,fiúknak.Éppen a problémád miatt.Mindenki így van ezzel.Főleg a lányok.A fiúk is persze,csak a poénkodással leplezik.És még 1,mindig annak a legnagyobb a szája,aki még nem tapasztalt!
2009. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajna egybe lesz, és ilyenkor adnak valamit pl tavaj tampont kaptunk igaz nem ilyen órán.
2009. márc. 26. 17:10
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja emlékszem!Egy egész kis batyu,ami 5 perc alatt a fiúknál volt.Legjobb,ha viccesre veszitek a dolgot.Nem kell annyira komolyan venni.Ez az élet rendje,hozzá tartozik.Nálunk óvszert osztott,mi felfújtuk,amikor vége volt.Szerintem már mindegyikőtök látott már ilyeneket.Ja meg film vetítés volt.Valami őskori volt,amin pusztultunk.Most nem tudom,hogy van,az én élményeim már azért elég régiek,de valósak.
2009. márc. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
7.be óvszert adnak? Jézusom :) tesómnak jó lesz.
2009. márc. 26. 17:30
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagy szájú osztályunk volt.Nem mondom,hogy ti is azt kaptok,de a felnőttek szerint sokkal fejlettebbek a mai gyerekek,és jobb az elővigyázatosság,a felvilágosítás.Nézd a jó oldalát,igazad van!
2009. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szörnyű hogy a sok tizenes szexxel utána meg sír hogy " terhes vagyok " ?.
2009. márc. 26. 17:36
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Pontosan!Ezért kellenek ezek a kellemetlen felv.-s órák.De milyen sokan vannak,akik beleugranak egy nagy szerelem csábításába,és megtörténik.Persze felkészületlenül.Aztán meg van a baj.És hidd el a vetetés sokkal,de sokkal kellemetlenebb!!!Legyetek okosabbak fiatalok!:)
2009. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én fel vagyok már világosulva, tudom hogyan fogan a baba, hogy az előváladékban is van sperma, és hogy menzes alatt is terhes lehet az ember. De sokan mégis belemennek.
2009. márc. 26. 18:03
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

jajj szegénykém úgy sajnállak.Ezek afelvilágosítások halál unalmasak,mert már úgy is tudjátok,azért figyeljetek oda,lehet kaptok még vmi hasznos infót.

Mire számíthattok,szex szex és szex...XD

2009. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
én azt mondom ha dugni mernek akkor a gumit is vegyeelö és huzzák fel közösen!!! az se legyen ciki dolog !!!mert én ugy érzem az már nekik olyan mellékes gyors tulakarnak lenni van benne szégyenlösség is azért!!!
2009. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!