Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogy reagálnátok erre?

Szülők! Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

kedves szülők!ti hogyan reagálnátok ha 12 éves lányotok,hirtelen elkezdeni a rock,metal ilyesmi zenékért rajongóni és hallgatni?



12/L



egyébként anyukám csak bámul amikor berakok egy ilyesmi zenét...


2011. júl. 1. 12:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de miért kéne akárhogyan is reagálni rá ???


Ez nem elítelendő, nem gusztustalan dolog, amiről így kéne vélekedni...

2011. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Milyen bandákat hallgatsz ?

2011. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%

Azt mondanám : örülök, hogy jó stílusa van a gyereknek, hála az égnek, hogy nem gagát hallgat...

...és igen, ezt nem egy tini, hanem egy anya írja.

2011. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
73%

Remélem, az én lányom már most szereti a rock zenét, mert mi az apukájával nagyon szeretjük! :)

A baba 3 hónapos, párom 33 éves én 29. :D

Csak normális zenéket hallgatunk, semmi extra zúzós vagy csúnya szövegűt, úgyhogy nem kell elítélni, a rock zene nem rossz!!!

2011. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Én mindig is ilyen zenéket hallgattam, meg punk-ot, anyukám annak idején nem csinált belőle cirkuszt, csak annyit kért, hogy halkan hallgassam, mert ő ettől megőrülne:)))(szerintem tudta, hogy kinövöm)


Most, hogy már szülő vagyok, nem fogok ezért szólni a gyerekemnek; azt hallgat, amit akar, úgy gondolom egy zenétől senki nem lesz rossz ember.

2011. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Amíg halkan/fejhallgatóval hallgatja, addig nem gond.

Egyébként engem anno még a szüleim Black Sabbathtal neveltek... az első rockgeneráció már rég nagyapa, ma már a rock nem lázadás, teljesen elfogadott dolog.

2011. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

most ezt hallgatom: http://www.youtube.com/watch?v=dG8NJMfNNy0


ha nem ezt,akkor anti fitness clubot,de nem mindegyik számot tudom meghallgatni,mert egy-kettőtöl frászt kapok^^


csak azért kérdeztem mert,eddig inkább r n b,pop stb. zenéket hallgattam...pár hónapja viszont ilyesmiket...


ő utálja az ilyesmi zenéket,de nem szól,csak általában bámul...xd



ha majd én leszek szülő,remélem hogy a gyermekem nem fog lady gaga és társai zenéket hallgatni...^^

2011. júl. 1. 12:58
 8/30 anonim ***** válasza:
56%
Én sem értem miért kéne erre bárhogy is reagálni. Attól, hogy ilyen zenéket hallgat, még nem lesz sem jobb, sem rosszabb! Nem a zenei ízlése alapján kell valakit megítélni!
2011. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hol itt a rock meg a metál ??? :D
2011. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
azt most nem küldtem...ennél kicsit azaz sokkal durvább zenéket hallgatok...xd(:
2011. júl. 1. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!