Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A számítógép előtt ül napi 3...

A számítógép előtt ül napi 3 órát,12 éves fiam, eddig jól tanul, és pl. honfoglalózik, de úgy vélem nem kéne ennyit gépezni, Ki, hoyg van ezzel?

Figyelt kérdés
viszont alternatívát nem tudok nyújtani neki, végül is jó, hogy elvan és nem tv-zik, nem jár olyan helyre amit nem tudok ellenőrizni.olvasott egy időben de most nem érdekli egy regény sem. Harry Pottert mindet elolvasta
2009. márc. 29. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem, ha jól tanul, akkor nincs semmi baj. A honfogalalózás meg amúg yis tanít, hisz sok történelmi, meg tudományos kérdés van benne, tehát ártani nem árt.

Véleményem szerint a TV sokkal károsabb dolog!

Csak akkor vezess be szankciókat, ha a jegyei romlanak. Addig felesleges.

2009. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Én még hozzátenném, hogy ha durva játékokkal kezdene játszani azt se nagyon hagyd. Amíg jól tanul, és szabadidejében gépezik csak, akkor hajrá a honfoglalóból még tanulhat is. Azért viszont piszkáld hogy rendesen üljön a gép előtt, hogy ne legyenek problémái később a gerincével, legalább óránként álljon kicsit fel, és ne nézze túl közelről a monitort. Emellett pedig járjon el valahova sportolni, és akkor napi 2-3 óra számítógépezés meg sem fog kottyanni :)
2009. márc. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
82%
Napi 3 óra? Az semmi..
2009. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
3 óra nem vészes szerintem sem, de arra figyelj, hogy legyen levegőn is, ne csak ülő elfoglaltságot végezzen. Amúgy meg miért nem tudsz neki más alternatívát nyújtani? Társasozzatok, sétáljatok, kártyázzatok, stb. Tudom, hogy mindenkinek sok a dolga, de egy fél órát naponta legalább kéne szánni arra, hogy együtt kikapcsolódjatok. Ha máshogy nem, fogd be kicsit a házimunkába - az is hasznos -, és így hamarabb is vézel, közben meg tudtok beszélgetni is. Nekem a fiam csak 7 éves, de együtt mosunk, teregetünk, mosogatunk, nagyon sokmindenben segít, és tényleg hatékony a segítsége. Így több időnk jut együtt játszani.
2009. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
utolsónak : amit írsz alternatívaként az mind megvolt, de amíóta kishúga 8 hónapos neház ám vele külön leülni .
2009. ápr. 1. 10:00
 6/20 anonim ***** válasza:
Estleg a 3 óra felét tölthetné sportolással. Addig is jó levegőn lenne és hasznára is válik.
2009. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja ne haragudj, nem tudtam, hogy pici testvére van. Így tényleg nem könnyű összefüggően külön időt szakítani rá.
2009. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

örülj h csak honfoglalózik(én is szerettem:P)abból tanul is talán :))

Ismerősöm letiltotta jelszóval a gépet és csak akkor engedte fel ha úgy látta jónak...én is beülök van h több mint 3 órára,csacsogok me

2009. ápr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
sszi ismerősökkel msn-en és hasonlók(bocsi a dupla postért.S)
2009. ápr. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
82%
3 óra??? XD mi lesz amikor később fél napokat ott ül majd,mert pl a barátaival beszél a neten keresztül?:D A honfoglaló pedig nagyon hasznos,ez így olyan,mintha plusz 3 órát tanulna:)
2009. ápr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!