Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményed arról az...

Mi a véleményed arról az emberről aki így viselkedik lány létére?

Figyelt kérdés

Húgom 14 éves és már az elég zavaró, hogy mindennap itt van valamelyik barátnője, kettő van neki az egyik különösen szánalmas és idegesítő.Elve a külseje ,ahogy kinéz.Nem az,hogy igénytelen hanem a stílusa...de lényegtelen mindenkinek más stílusa van, itt nem is ezzel van a gond.A gond az: úgy viselkedik itt a házunkban ahogy én egyedül nem viselkedek a saját házamban nemhogy vendégként.Beszólogat a bátyámnak is nekem is a szomszédoknak is, ki kiabál az utcára, ordítozik ,énekel.Tegnap is itt volt medencéztek, és olyan dolgokat mondott,hogy "Hú de jót fingottam" és 5 percenként hangosan kiabálta,hogy milyet fingott, meg,hogy ez így csiklandozta úgy.....-.- NEKEM ég a pofám amikor így viselkedik,húgom meg a másik szánalmas ,nevet rajta.

Villamoson is ha kedve tartja elkezd ordítozni és egyébként nem fogyatékos, nincs agybetegsége se, csak ezt tartja viccesnek....néha normális ,ha vadidegen emberrel beszélget 100%-ig normálisan beszélget vele, de ez amit itt művel nálunk, engem olyan szinten idegesít,, volt olyan is,hogy két lány ment az utcán, olyan lányok akiket húgomék azt mondják,hogy k*rvák...(Náluk a k*rva jelentése: Nyáron nem XXL-es polót hord az S-es helyett, nem farmerben jár, és fiúkkal is mutatkozik.)

Úgyhogy így a fogalmaikkal is gondok vannak de visszatérve szóval ment két "lengén" öltözött lány az utcán és kikiabált nekik ez a bolond lány,hogy "hülye k*rvák".A lányok odajöttek a kapuhoz és elkezdtek magyarázni,hogy mit képzel magáról,hogy ilyeneket kikiabál meg stb.... persze ugom is meg a barátnője is elbújtak...-.-"

Ennek a lánynak nem lehet beszélni, én már elmondtam neki,de majmot játszva elkezdett huhogni és kigúnyolta amit mondtam, mély hangon visszaismételte,mint egy kis ovis.

Húgomnak is elmondtam,hogy csináljon ezzel valamit mert hatalmas nagy poén ,hogy kikiabál az utcára aztán meg elbújik, de ha itt eljön valaki a ház előtt ez jut eszébe "Innét kiabált ki valami elmebeteg"

Egyébként a környéken sem kedvelik ezt a lányt aki ismeri nem igazán szereti.....10-ből 2 ember kedveli/viseli el.

Húgom egyébként semmit sem mondott arra amit mondtam a szüleim meg nem szólnak semmit, ha látják mit művel rászónak de nem szokták látni az a baj,csak úgy tudnak ezekről,hogy én elmondom.


Még hozzáteszem: hogy mivel itt van ez az emberiséget hátráltató lány mindig a házban, egyszerűen nem csinálhatok azt a saját "házamban" amit akarok, wc-re se mehetek el, medencébe se mert beszólogat, nem tudok két lépést tenni a házamban úgy,hogy ne szóljon be....és a "SAJÁT HÁZAMBAN" , egyszerűen nincs szégyen érezte ennek az embernek én ezt nem tudom elhinni...más otthon sem viselkedik így ahogy ő vendégségben...

Tudom,hogy azért csinálja mert húgom táplálja azzal,hogy nevet rajta és akkor úgy gondolja,hogy vicces....

Szerintetek mit kéne tennem?


19/F


2011. júl. 10. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Hülye az a csaj...


Te vagy a férfi, ordíts vele. Ha 14 éves koromban egy nálam idősebb pasi leordított volna, szégyenemben elbújtam volna.

Nehogy már eltűrd...

2011. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Szóljál be neki.. Ez így nem állapot. :/ Biztos nem elmebeteg szegényke?? xD Én is 14 leszek és vannak hasonló osztálytársaim ,de ha a szülők ott vannak akkor befogják a hatalmas szájukat,azért van annyi eszük.. És lány létére nem csak,hogy hangosan fingik,de még kommentálja is?! Na az igen! Grat.. Szar lehet neked.


Mit csinálj? Hm.

Ha a te szüleidet nem érdekli,hogy mit művel a csaj,akkor hívd fel vagy beszélgess a szüleivel,hogy miket művel nálatok a kedves lányuk. (ezt végső esetben) A legegyszerűbb az lenne,hogy ha a hugoddal bezsélnéd meg,de csak akkor ha normálisan tudtok pár szót beszélni.. Magyarázd el neki,hogy állítsa le az idióta(párdon) barátnőjét vagy ha nem akkor húzzon el moziba,strandra stb. a barátnőjével,nem kell mindig nálatok lógnia!


13/L

2011. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Én tudod mit csinálnék? Ha hozzám merne szólni, megfognám(akár a hajánál fogva) és kiraknám a házból, és megmondanám neki, hogy még egyszer be ne merje tenni a lábát!
2011. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Szólj be a lánynak, vagy mondd el a szüleinek, hogy hogyan viselkedik nálatok.
2011. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez a lány aztán pont lesz*rja ,hogy lekiabálom e vagy sem, szerintem leszbikus, szóval pont nem érdekli,hogy egy idősebb fiú kiabálja le...fiúsan viselkedik alaphelyzetben is, antiszociális....

Ha meg ahogy az utolsó írta, kirángatnám a hajánál fogva,na ki lenne a hibás?!Hát persze,hogy én....mégis csak én vagyok a 19 éves és fiú,ha lány lennék már úgy repült volna innen, hogy a haja itt a többi része meg ott....

Ha persze utcán szembejön velem , halkan visszahúzdva rám köszön.

Ha idejön valamelyik haverom őt is elkezdi oltogatni, de utcán meg neki is köszönöm, egyik ismerősöm mondta,hogy szól a szintén 14 éves húgának hogy verje meg ezt ha lányt,csak egy szavamba kerül és ő szól a húgának aki ugrik, csak az is olyan tré,hogy ráuszítok valakit....:S és a haverom húga tényleg rendesen megverné , ezért sem akarom ezt.

2011. júl. 10. 17:04
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Rakd ki, ha nem tetszik. Felnőtt vagy, megteheted.
2011. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Anno megkérdeztem tőle,hogy nem zavarja e véletlenül,hogy az egész város utálja...azt mondta nem érdekli.(Általános iskolában mindig voltak lányok akik megakarták őt verni mert beszólogatott nekik aztán mikor a lányok összeáltak nem mert felmeni a felső emeltre mert ott voltak azok akik mindig beszóltak neki,de csak azért szóltak be neki mert ő kezdte, és aztán végül szólt az igazgatónak,hogy nem mer felmenni mert megakarják verni meg csúfolják...)
2011. júl. 10. 17:18
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Rakd bele egy konténerbe, oda aztán fingadozhat. És ezt komolyan mondom, mert hallottam egy ismerősömtől hogy egy korodbeli srácot piszkáltak ilyen 12-4 évesek, azmeg az egyiket egyszerűen magyarulmondva beleba..öö, cseszte egy ilyen zöld konténerbe, és ez télen volt, a konténer oldala csúszott, a gyereket alig tudták kiszedni belőle. Azóta nem merik őt piszkálni :D
2011. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
ordítsd le a fejét olyan hangerővel mitn shrek szokta szamárét az első részbe hogy HAGYD ABBA MERT TE VAGY A SZÁNALMAS FOGD MÁR FEL és mondd hogy ha nem hagyja abba beszélsz a szüleivel hogy nem engeditek meg hogy átjöjjön többet.
2011. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk is volt ilyen helyzet. Megmondta a tesómnak, hogy vagy ő tessékeli ki vagy én dobom ki. Az utóbbi történt.


- Légyszíves menj haza!

- Hohohohohohogy mi?

- Mondom légyszíves menj haza!

- Háde mér? Zavarok vagy mi a f@sz?

- Igen.

- Na figyelj te hústorony, nem hozzád jöttem, szal be lehet fogni.

- Elég. Vagy elmész magadtól vagy én raklak ki, de nem a liften, hanem az erkélyen fogsz távozni.

- Kuss mer nemhallom mit mondanak a telefonon!

- Elhallgass! Menj innen vagy..

- Vagy mi? Megütsz egy lányt?

- Ha ilyen mocskos a pofája, akkor igen!


Bármennyire akartan, nem dobhattam ki az ablakon. Hugom szolt neki, hogy menjen, aztán el is ment. Azért még kiültem az erkélyre, hogy lássam tényleg elmegy-e. El is ment, de aztán megint kezdte:


-Na miva? Most erősnek hiszed magad ott fönt? Ha itt lennél lent szétszednélek!


Na akkor el is kapott a méreg, le akartam menni, hogy szétcsapjam, de amint meghallotta, hogy nyílik az ajtó elrohant. Nem is láttam azóta. A slussz poén az, hogy másnap elküldte a "pasiját", hogy megverjen. Aztán jött i kis romagyerek, hogy megverjen, de a verés az volt, hogy megpróbált megrúgni, én ballal elkaptam a lábát jobbal meg hasbaküldtem, aztán meg fél napig ott fetrengett a parkolóban.


Ennyi. Felnőtt vagy, megtehetsz pár olyan dolgot, amit mi még nem. Élj ezzel a lehetőséggel!


16/F

2011. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!