Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Összejöttem életem legjobb...

Összejöttem életem legjobb srácával, de mégis van egy kis probléma? (infók lent)

Figyelt kérdés
Én 15 vagyok a barátom 17. És egyre jobban kezdek belé zúgni. Eddig is szerettem, de ez csak fokozódik. :) Minden harmonizál. Kivéve a szex. Mivel én szexuálisan nem vagyok aktív a barátom meg már tapasztalt érdekes a szituáció. Ő azt mondta vár rám ameddig kell. És én hiszek neki. De sajnos egyre jobban érzem, hogy nem ő hanem én nem fogom kibírni. De mivel 15 vagyok szinte még gyerek...nem akarok beállni az úgynevezett "sorba". Nem lennék tőle se jobb se több. De folyamatosan akarom. Mit kéne tegyek? Köszi ha válaszolsz.:)
2011. júl. 14. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is gondold át, hogy mit szeretnél.

Szerintem kifejezetten jó ötlet, hogy nem akarsz lefeküdni vele ennyi idősen.

De mi lesz tovább? 20 éves korodig fogsz várni? Ő lesz a férjed? Szóval hogy mire vágysz ezzel az emberrel egy kicsit hosszabb távon.


Aztán meg nem csak a teljes nemi közösség létezik, máshogy is örömöt tudsz szerezni neki, meg ő is neked, de tudnod kell, hogy ha nincs kontroll, könnyen kicsúszik az irányítás...


Minden esetre beszéljetek róla, hogy mikor és mit szeretnétek. Szerintem jobb előre megbeszélve és felelősség teljesen lefeküdni egymással, mint belecsúszni felelőtlenül...


Addig is próbáld jobban megismerni. A "belezúgás" egy dolog, de tényleg ismered is már?


Ha kicsit hosszabb ideje jártok, akkor érdemes gondolkodni, hogy hogyan lépjetek tovább.


Sok sikert, ez nem egyszerű...

34/N


Csináljatok együtt programokat másokkal is.

2011. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
szerintem ha megfelelő a kapcsolat, jó ideje már együtt vagytok, és mivel úgy látszik, agyad is van, tehát felfogod a fontosságát, lefekhetsz vele, nem "állsz" be a sorba (gondolok itt a minden buliban mással kavaró lánykákra), hiszen stabil kapcsolatod van.
2011. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Noha csak a korod alapján lehet, hogy korainak mondanám, de abból amit írtál nem hiszem, hogy te leszel a következő, aki a terhesség témakörébe is ír. Hogyha tényleg úgy érzed, hogy klappolnak a dolgok, akkor hidd el nem leszel kevesebb és rosszabb sem ha megtörténik. Persze a kellő odafigyeléssel és biztonsággal.

De ha korainak érzed még, akkor várj. És szavaimat nehogy bíztatásnak vedd.

Annyit még leírok, hogy én 17 elmúltam amikor lefeküdtem az akkori párommal. A korral nem volt gond, de az emberrel igen. Utólag nagyon bánom, hogy így történt, bár úgy érzem az én hibám is, én még talán akkor is éretlen voltam rá.

Ezt csak azért írtam, hogy a kor nem minden.

27/L

2011. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretnéd akkor nem leszel rib*nc.. csak akkor ha utána összejössz 20 fiúval és mindegyikkel megcsinálod.
2011. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pettingeljetek. Egyébként meg kár elkapkodni a dolgot, de te tudod... A védekezés sem 100%-os és nem biztos, hogy már 15-16 évesen abortuszra kellene menni.
2011. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
70%
Ha szerelmes vagy , akkor szerintem már lassan megengedett . De persze csak ha már elég érett vagy hozzá és megbízható a a barátod .
2011. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem tök jól fej vagy! :D
2014. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!