Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyünk? Bővebb lent

Mit tegyünk? Bővebb lent

Figyelt kérdés
Hétfőn elkezdett kishúgomnak hasán az anyajegye kidudorodni, ma már piros volt, nem nyúl hozzá, fájlalja. Mit csináljunk, mitől lehet ez?
2011. júl. 20. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Menjetek bőrgyógyászhoz! Minél hamarabb!
2011. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Ha változik az anyajegy mérete, vagy helyzete, az sajnos nem jót jelent! Nem akarlak megijeszteni, de tényleg minél hamarabb látni kéne orvosnak a kislányt!
2011. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha a színe változik az is nagy baj?
2011. júl. 20. 17:43
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos minden változás gyanús. Tényleg az a legfontosabb, hogy minél előbb lássa orvos, hogy megtudják előzni a nagyobb bajt, ami nagyon remélem nem következik be! Minden jót kívánok a kislánynak!!! Második voltam.
2011. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És ha arra kerül a sor, hogy leveszik az anyajegyét akkor mennyi ideig nem sportolhat, mert röplabdázik és vissza kell állnia hamar.
2011. júl. 20. 17:52
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Ezt majd az orvos mondja meg. Megint a második voltam.
2011. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen bőrgyógyász szakorvos, minél hamarabb!!!

Egyelőre ne a sporttal foglalkozzatok, hanem azzal, hogy minden rendben legyen a húgoddal!

Nem kell a legrosszabbra gondolni. Lehet, hogy pl. megvakarta, kidörzsölte a ruha stb. és azért fáj, de biztosat csak egy bőrgyógyász tud mondani!

2011. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a héten még versenyen vagyunk és haza csak vasárnap este megyünk..
2011. júl. 20. 17:57
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Neked fontosabb a verseny mint a húgod egészsége???
2011. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Menjetek orvoshoz, mert komoly baja is lehet!

Nekem egyszer vettek le egy anyajegyet a lábamról, mondjuk az szerencsére nem volt rákos, csak anyu megijedt, mert azt hitte, hogy nagyobb lett, mint volt, és ezért levették.

Én 1 hónapig nem sportolhattam.

2011. júl. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!