Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagynénéméknél élek pár...

Nagynénéméknél élek pár hónapja, és a 16 éves (fiú) unokatesóm elviselhetetlen. Normális ez egy kamasznál?

Figyelt kérdés
Nagyon irigy, csúnyán beszél, lehülyézi a szüleit, ordítozik velük, egész nap hülye gyilkolós játékokat játszik a számítógépén, bömbölteti a zenét éjjel is, és ha rászólnak, hogy halkítsa le, még hangosabbra teszi. Nekem két hasonló korú öcsém van, egyikük se volt ilyen soha. Persze ők is nagyszájúak, meg rendetlenek, de annyira nem szörnyűek, mint az unokatesóm.
2009. ápr. 4. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

énis fesztiválozom éjjelente pláne péntek és szombaton.

bár én 17éves vagyok de nem játszom annyit öldöklős játékokkal.

viszont énis ordítozom itthon és csúnyán beszélek a saját hugommal is. a legapróbb dolgokért.

2009. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Azthiszem ez már túlment a normális kamasz lázadásnak a határain.

De nagyon sok múlik azon, hogy a szülők hogy reagálják le a dolgait.

Mert eltűrni pl., hogy lehülyézi őket, hát....elég gázos.

Én is lázadtam annó, de soha nem mentem el eddig.

Sarokba kellene a fiatalembert szorítani, akkor rögtön máshogy állna sz-tem a dolgokhoz.

Pl. ha ezt, vagy azt tovább csinálja, vagy nem hagyja abba, akkor elmehet dolgozni és eltarthatja magát, vagy elvenni a számítógépét, stb...

2009. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális dolog hogy így viselkedik,nekem is van 2 kamasz fiam 18 és 17 évesek de tiszteletben tartják azt hogy mi a szülei vagyunk,pedig nem vagyunk maradi gondolkodásúak.Havi 1 házibuli akkor addig bulizhatnak ameddig akarnak ez nem azt jelenti hogy a többi napon zenét sem hallgathatnak de kulturáltan viselkednek.Ők is játszanak a gépen és a ps-en is olyan játékokat amiben gyílkolásznak mégsem viselkednek "állat"módjára.Szerintem a szülei kiskora óta mindent ráhagytak és most ez lett az eredmény.Eggyetértek az előttem szólóval,igen is a szülőknek kellene a sarkukra állni mert ha nem tesznek semmit akkor csak rosszabb lesz.
2009. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egyet értek az előttem lévővel,ezt nem lehet a kamaszkorla fogni.Egy kicsit megkellene szorongatni a fiút.
2009. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak nem nevezhető. Talán kicsit hagyták elkallódni a szülei ahelyett, hogy nevelték volna.
2009. ápr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy nem normális az nembaj ha öldöklős játékkal játszik csak szerintem már beborult az agya és azt hiszi abból áll a világ és semmi más nem érdekli (számítógépfüggő)
2009. ápr. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!