Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Még tényleg túl fiatal vagyok?

Még tényleg túl fiatal vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok! Május végén leszek 15!

Hétvégén discoba akarok menni. Anya nem akar elengedni, mert még túl fiatal vagyok! -.-\' De amúgy már sokszor voltam ott, meg más bulikban is, és mindig felhozza ezt, de végül mégis elenged. Annyira idegesít már! Tudja, hogy nem cigizek,nem iszom. Tudja, hogy normális vagyok, és azt is tudja, hogy tudok vigyázni magamra! Akkor meg?


2009. ápr. 8. 18:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Amik a mai világban történnek, szerintem jogosan véd. De ha eddig is elengedett végül, és nem történt semmi, biztos el fog most is.
2009. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem is korai egy kicsit, ennyi idősen még én sem jártam sehova.

Ismerje anyukád a barátaidat, tudja, hogy meddig maradsz, mikor érkezel, kivel mész haza. Egyedül soha ne indulj el, inkább hívj egy taxit! Én még most sem indulnék neki, még a barátnőmmel is halálra aggódtam magam, mire egyszer hazaértünk hozzájuk, pedig én már 19 vagyok. Általában mindig megyek haza az utolsó busszal, ha mégse, akkor ottalszom valakinél (akit ismernek) vagy hazavitetem magamat. (Szemét zsarolás szülőkkel szemben, de ha azt akartam, hogy elhozzanak éjjel, akkor mindig azt mondtam, hogy vagy lejöttök értem, vagy maradok a hajnali buszig, vagy hazajövök gyalog. De ezzel ne élj vissza túl gyakran, én is csak úgy évente egyszer veszem igénybe.)

2009. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mázlim van, ugyanis a disco itt van tőlem gyalog 10 percre! :)
2009. ápr. 8. 19:13
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Az án lányom is(16 lesz dec.-ben)azt szokta mondani,jaj anya,tudod,hogy tudok vigyázni magamra,és hogy megbízhatsz bennem.Erre én azt szoktam mondani,hogy nem benne nem bízok,hanem a többi emberben,és hogy ő hiába vigyáz magára,ha körbeálja 5-6"szekrényni"ember....

Persze azzal is tisztában vagyok,hogy nem lehet búra alatt tartani,de ez a mai világ sajnos ilyen sz*r.

2009. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
én biztos hogy nem engednélek el csak tini discóba neked még ,nem a bulizás valo hanem a tanulás és kész!!!!!
2009. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
nem a tanulásom van itt a hangsúly,mert én is fiatalon kezdtem bulizni... csak mostanába nagyon durvák a sötétebb bőrű kan... és szemetebb világot élünk,az lehet,hogy 10percre van,de biztos emlékszel arra a lányra akit a tinisuli discoból hazafele támadta/erőszakoltak/öltek meg a szemetek! Ne azt hidd,hogy azt gondolná te csapsz ki,hanem hogy betámadnak!
2009. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok megint. Tudod, az a 10 perc nem számít. Sajnos nincs benned félelemérzet, ez pedig baj. Én az egyetemtől szintén úgy 10 percre lakom, de még annyi sincs. Az épületben van egy klub, ahova beültünk egyszer a csoporttársaimmal. Nem maradtam sokáig, kábé fél 10-ig este. De mielőtt eljöttem otthonról, megbeszéltem a párommal, hogy ha indulni akarok, megcsörgetem, és elém jön, addig ki sem jövök az épületből. Télen is mindig rossz érzéssel megyek délután, mikor már sötét van. Ki tudja, milyen ember jön veled szembe. Ráadásul ismerve az embereket, hiába kiabálnék, inkább meg sem hallanák.


De hidd el nekem, tényleg korai még ennyi idősen a bulizás. Nem azt mondom, egyszer-egyszer belefér, de bőven ráérsz még ezzel. Ha pedig annyira el akarsz menni, akkor keríts magadnak egy jóbarátot (fiút), aki hazakísér abból a diszkóból, de előtte jól ismerd meg, és mutasd be a szüleidnek is, hogy tudják kikkel mászkálsz.

2009. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
A más buli alatt vmi házi bulit értesz?Ha igen,az is más,mint a disco gondolj bele milyen emberek vannak ott...Egyébként én is 14/l vok és én sem voltam még discoba. Csak szülinapi buliba de ott is voltak szülők...
2009. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 14 évesen voltam először diskóban és most 18 éves vagyok.Az első bulin jött velem bátyám is,aki vigyázott rám,meg még egy pár nagyon jó fej fiú haver is velem volt.Amikor egy gorilla hozzám mert érni,már mindenki ott volt.Én azt javaslom neked,hogy ha teheted te is menj idősebb fiú rokonnal bulizni.Ráadásul anyukám tesómmal mindíg elengedett.Még most is együtt bulizunk,de már inkább csak megszokásból.:) Jó bulizást neked.
2009. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi! Látom mindenki más véleményem van!

Remélem anyum elenged! :)

2009. ápr. 9. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!