Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy nem szerete...

Miért van az, hogy nem szeretem ha puszilgatnak? Sőt kerülöm is az ilyesmit.

Figyelt kérdés
Régen elég puszis fajta voltam, anyával teljesen természetes volt h puszilgatjuk egymást(még 2-3hónappal ezelőtt is). Most az utóbbi időbe vettem észre, hogy már barátnőimet se szívesen puszilom, és csaladtagjaimat se, ha megpuszilnak van, hogy utána "leis törlöm". Sose voltam ilyen, nem tudom miért van ez. Most 16éves vagyok. Volt már valakivel hasonló? Barátom nincs, tehát nem tudom ha lenne vele hogy lennék..
2009. ápr. 9. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van, akinél ez természetes. Én is így voltam a te korodban, aztán kamasz korom után múlt el és azóta nem zavar. Ne aggódj, valószínűleg a korral jár és vissza fog állni a dolog később.
2009. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sima biológiai változás-) Ne aggódj:-)
2009. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én sem szeretem,kivéve a páromtól és a kislányomtól.Én a anyukámmal is csak ünnepnapon,akkor is úgy "könyörög".Nem tudom,így alakult.Nem mindenki puszilkodós fajta.
2009. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.

Azért remélem majd a h írták ismét olyan leszek mint régen.:)

2009. ápr. 10. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok puszilkodós, csak a gyerekeimmel:-) Más rokonnal, családtaggal kerülöm, ha lehet.

33 éves anyuka

2009. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Engem is iszonyatosan idegesít... De én a barátnőimtől sosem tűrtem el, ne engem puszilgassanak, hanem a pasijukat. Ennek ellenére nagyon szeretem őket, de szerintem ez undorító... Szerintem pont ez a normális. Mondjuk majd anyudtól meg családtól való puszifélelmet biztos kinövöd...
2009. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én sem tudom elviselni, csak a páromtól..nem tudom miért, de nekem is úgy kell könyörögni, h legalább a szüleimnek adjak :)))
2009. ápr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!