Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek lemossam a köröm...

Szerintetek lemossam a köröm lakott ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

nem sokára kezdődik a suli és ma festettem ki a körmöm ,de katolikus suliba járok tehát semmi semmi smink meg hasonlók(egyenruha nincs azért szerencsére )

ilyenre csináltam csak citromsárga alappal

[link]

de nekem hosszúkásabb körmöm van ami ha be van festve olyan mintha mű lenn és erős is általában fel centisre növesztem és még az ofimnak is tetszik hogy ilyen nem aza ha festve van bár múltkor is csak két hét után vette észre ,de a teknika tanár az igazgató tehát nem tom mit tegyek.....

ilyen alakúak csak rövidebbek :

[link]


2011. aug. 23. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szedd le ha szólnak, addig meg próbálj hártaülni technikán :)
2011. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, csak beszólás hatására mosd le. Lehet, észre sem veszik.
2011. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szépre csináltad és jó neked ,hogy ilyen körmeid vannak.ha tetszik neked,akkor addig ne mosd le,amíg nem szólnak.úgyis csak most fog kezdődni a suli az első pár hétben engedékenyebbek lesznek.
2011. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem is csak akkor szedd le ha szólnak:) am h csinálsz olyan körmöt mint az elsőn van?*-*
2011. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:

[link]

Ígykell csinálni,tökjól levan írva,nekem is volt már ilyen:)

most meg cipfűzős:$:DDD na mindegy.xd


Hát nemtudom..próbáld meg ha szólnak akkor meg lemosod:DD

2011. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
én azt hszem ismerlek xD
2011. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!