Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen legyek az új sulimban?

Milyen legyek az új sulimban?

Figyelt kérdés

eddig nem nagyon voltam felkapott ember,kevés barátom van most is! de megyek új suliba!hogy viselkedjem hogy jó benyomást tegyek a többiekre?mert nem a külsőmmel fogom meg az embereket az biztos,valamit fel kell mutatnom,mert nem vagyok szőke és karcsú szóval...

tehát sokat mosolyogjak meg beszélgessek!más ötlet is lenne még ezeken kívül?régen is csak az volt hogy odaadtam a leckét ezért barátkoztak velem,viszont én nem ezzel szeretnék bevágódni

köszi a válaszokat


2011. aug. 23. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

magadat add, mert hosszútávon sehova nem fog vezetni, ha másnak mutatod magad.

az lesz az igazi barátod, aki szeretni fog önmagadért,

a többiekkel meg ne foglalkozz:)

legyél nyitott mindenképp és ismerkedj!:)

2011. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%
csak legyél önmagad...:) amúgy sem az a lényeg hogy hány barátod van, hanem hogy az aki van az tényleg igqaz barát legyen...:)
2011. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
A legfontosabb az hogy legyél önmagad. Barátnőm tavaly ment át másik suliba mert az előző sulijába nem jött ki senkivel, változtatott a stílusán meg mindenen és annyira megváltozott negatív irányba hogy emiatt lett szakítás belőle és a régi barátait teljesen elveszítette és csak olyanokkal lóg akik nem éppen a jó irányba térítik..... Szóval ez alapján gondold át hogy milyen akarsz te lenni.
2011. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!majd megpróbálom mindezeket betartani! és nem akarom drasztikusan megváltoztatni magam,maradok a régi szerintem!akinek kell a barátságom azt elfogadom nagyon szivesen és viszonzom!akinek meg nem kellek azt nagy ívben elkerülöm!
2011. aug. 23. 23:03
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
igazad van kérdező, ennyi :D
2011. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Természetes! Akinek jó, jó, akinek nem, nem! Senki kedvéért ne változz meg!
2011. aug. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem átváltoznál egyik napról a másikra,hanem mindenkit becsapnál (köztük magadat is) ha más valakinek adnád ki magad :))
2011. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Menj oda nyugodtan mindenkihez, mutatkozz be nekik, ha valami program van ahol sokan lesznek mindenképp menj el, figyelj h ne észrevétlen próbálj maradni, hanem nyugodtan szólj hozzá mindenhez szünetben és rán is, maradj benn a suliban délután egy kicsit és beszélgess az ott lévőkkel

Nem kell megváltoztatni magadat, de ha idegesített az a kép ami az előző sulidban kialakult rólad tegyél róla h most másmilyennek lássanak.Am nem baj ha odaadot a házid a többieknek néha hasznos ha van olyan ember az osztályban aki képben van egy kicsit:)

2011. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!