Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit reagálnátok, ha...

Kamaszok! Mit reagálnátok, ha most születne kis tesótok? 15/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 13:44
1 2 3 4
 1/35 Gress ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki.
2011. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

én sem örülnék neki!!!!

van egy szomszédunk nagyon jó barátunk:)

és neki van egy egy 3,5 éves fiuk rá szoktam vigyázni meg játszani vele a barátnőm megint terhes (9 hónapos a vége felé jár)rá is fogok majd vigyázni:)))

ők is elegek nekem^^

14/L

2011. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nekem most lesz majd kis tesóm, de nem tudom, hogy milyen lesz, mert mindig én voltam a kicsi..
2011. aug. 26. 13:53
 4/35 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan én nem vagyok már kamasz, de 14 voltam mikor megszületett a húgom, és imádtam! Lehetett vele babázni, vagy csak nézni, vagy nevetni rajtam milyen vicces arcokat vág, vagy hogy erőlködik mikor kaksizik. Bár nekem akkor már volt tesóm rajta kívül. Biztosan nem lesz könnyű, de ne a negatív oldalát nézd csak, hanem örülj, hisz kisbaba.

És ne úgy fogd fel, hogy te kevesebb időt, vagy figyelmet kapsz, hanem úgy, hogy még fontosabb leszel, hiszen anyukádnak nagy szükség lesz rád.

2011. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%

Én örülnék neki.Legjobb barátnőmnek is most született kis tesója,és jó látni,ahogy szereti őt,vigyáz rá,segit az anyukájának.A kicsi is nagyon aranyos.Szivesen elfogadnék én is egy kis tesót.


Jah,és amúgy gratulálok hozzá. :)

15/L

2011. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
43%
Grat:D am tudom hogy ki vagy Te.:D W.Anikó ^^
2011. aug. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Nekem most született kistesóm, és nagyon örülök neki, imádom :)

14/L

2011. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Imádnáám!!!:D:DMindig is akartam kistesót, de sajnos nem lesz.

14L

2011. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem örülnék neki, ha itt sipítozna egy kiskölök. De legalább megtanulnék 1-2 alap dolgot amit majd , ha lesz nekem is gyerekem tudnék valamennyire hasznosítani. :)


18f

2011. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
94%

Én anyuka vagyok,van egy 16 éves lányom .

Ő 14 éves koráig egyke volt.Utána megszületett a kishúga.Nagyon örült neki, segített, vigyázott rá(mostanában is)

Amikor 5 hónapos volt a húga, akkor teherbe estem.A kisfiam ma 10 hónapos, és 3 napja volt 4 pozitív tesztem, hétfőn megyek orvoshoz.

Imádja a testvéreit, és nagyon megörült amikor mutattam neki a teszteket :-)

Igazából, ez emberfüggő, hogy szeretne-e kistestvért.Én örülök hogy Ő imád babázni.

31.N

2011. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!