Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van-e olyan egyházi iskola,...

Van-e olyan egyházi iskola, amelyik fogad közepes tanuló gyereket is?

Figyelt kérdés

Lányom most megy hetedikbe. Nem jeleskedik túlzottan a tanulásban. Mostanában nagyon kezd kamaszodni. (buli, piálás, csavargás iránt igen nagy érdeklődést mutat)

Istenhívő család vagyunk, de nem vagyunk templomba járók, viszont a megfelelő értékrend mint követendő példa, jó volna ha az iskolában is jelen lenne számára.

Van olyan egyházi iskola, ahová hetediktől is járhat egy addig világi iskolába járó, nem kitűnő tanuló gyerek? Nem baj, ha fizetős, hacsak nem horror áron.


2011. aug. 29. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Az egyházi iskolákban sem jobb a példamutatás,mint a világiakban. Legalábbis a városunkban. Igaz,van hittan,meg duma,de valójában a gyerekek oda mennek iskolán kívül,ahova akarnak.
2011. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Melyik megyében? Református vagy Katolikus?
2011. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Budapest?

Ha írsz privátot, tudok segíteni talán.


Amúgy csütörtöktől már kéne?

2011. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Semmiben sem már mint egy világi iskola csak a vezetőség sokkal képmutatóbb.
2011. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ref.
2011. aug. 29. 21:32
 6/16 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy esetleg ott az osztálytársak is mások, az otthonról hozott értékek talán különbek, ha a szülők egyházi iskolába tartották fontosnak beíratni őket.

Az a gáz, hogy a lányom sulijában az igazgatónő is elég liberális gondolkodású. Nagyon fontosnak tartja, hogy a suliba rendszeresen diszkót szervezzen, ahol pl, elzárják az ivóvizet, hogy a gyerekek cukros löttyöket igyanak inkább pénzért.

Napköziben meg horrorfilmet néznek...

Hát mit várjon az ember a gyerekektől így?

2011. aug. 29. 21:36
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
ez a mai világ, nem várhatod el hogy szűz apácaként haljon meg, kipróbálja ezeket aztán megunja, ennyi. tanítsd védekezésre és arra hogy ne menjen a tanulás rovására a dolog és akkor nem lesz semmi baj.
2011. aug. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Vidd másik iskolába. A lányomék önkormányzatiba járnak, mégis van normális szigor, fegyelem. Az egyháziakról sincs jobb hír, csak több a képmutatás.
2011. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Én egyházi suliban szoktam rá a dohányzásra
2011. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

21.54-nek:

Szexről én ugyan nem írtam, de ha már felhozod:

Nem hiszem, hogy normális dolog ha egy 13 éves össze-vissza dug, mégha védekezik is. A szűz apáca a ló másik fele persze.

Nem hinném, hogy bele kell nyugodni, hogy bomlasszák a gyerekek lelkét, és fordítják el minden széptől és értékestől, mert akkor ugyan mi marad nekik?

20 évesen kiégett emberként az utcán fetrengjen a saját piszkában? Mert ilyen a világ?

2011. aug. 29. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!