Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most hogy fogok iskolába menni?

Most hogy fogok iskolába menni?

Figyelt kérdés

17/L vagyok. Kérlek olvassátok végig nagyon fontos.

Egyszerűen rettegek az iskolától. Amint bent vagyok nagyon félek, nem tudom mitől, elfog az idegesség, görcsbe van a gyomrom, haza akarok menni és sírhatnékom van.

Nem tudom mi ez, vagy miért.

Eddig egyszer volt régen velem ilyen, de az utóbbi években egész jól éreztem magamat, most meg előjött ez. Próbálok jóra gondolni, zenét hallgatni, de semmi sem segít alig bírok elaludni. Mit csináljak? Szó szerint rettegek és itthon sírok:(


2011. szept. 1. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Pontosan miért félsz tőle? Az osztálytársak miatt vagy a tanulás miatt?
2011. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
keress fel egy szakembert,mert pánikbeteg vagy.
2011. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%
El kéne menned pszichológushoz.
2011. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

pánikbetegség.

én is így voltam de aztán elkezdtem pszichológushoz járni és elmúlt.

18L

2011. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja, ez pánikroham lesz. Rám is jön néha, de nem mindig, nem ennyitől és nem ilyen szinten. Menj pszichológushoz, mert ez már durva.
2011. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Járok pszichológushoz több okból is.

Igazából nem tudom pontosan, hogy mitől félek, attól, hogy mások előtt meg kell szólalnom, hogy felelnem kell, hogy bemutatkozni az új tanároknak, hogy ki kell álnom az emberek elé. Egyedül menni se szoktam, soha nem utaztam egyedül vonaton, nem merek, stb.

Járok de nem elegendő, egyenlrőe fokozatosan halaudnk, és még nagyon hosszú út van előttem. Beszéltem egy nagyon jó tanárommal, azt mondta segít, de nem szólhatok az összes tanárnak, hogy ne feleltessen, rettegek nem tudom mit csináljak,:(

2011. szept. 1. 17:57
 7/18 anonim ***** válasza:

Juj, a feleléstől én is kegyetlenül tudok fosni. Hogy milyen apropóból, az jó kérdés. Ugyanígy vagyok az egyedüli felszállásra tömegközlekedési járművekre, azt sem merem megtenni.

De a pszichomókus nem mondott semmilyen konkrét betegséget?

2011. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem, konkrétat nem. Eddig önbizalomhiányom volt, meg figyelem/szeretethiányom, társulva egy kis szociális fóbiával, erre én magam következtettem. Mostmáár ezis. Most jobban érzem magam de ez nagyon rossz volt iylet többet nem akarok. Te jársz pszichológushoz?

Amúgy ez biztos pánikbetegség?:S

2011. szept. 1. 18:15
 9/18 anonim ***** válasza:
És ha magántanuló leszel? Szerintem elfogadnák indoknak a pánikbetegséget. (Bár nem igazán értek hozzá)
2011. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Őszintén megfordult a fejemben, de nem hiszem, hogy jó ötlet lenne. Mármint mivel enm biztos, hog pánikbetegség, szeritnem enm tartanák fontosnak.

De ha fizikailag nem volt bajom, nem votl légszomjam, nem izzadtam, meg semmi ilyen, nem volt halálérzetem, csak reggel volt hányingerem,(akkor nem féltem, de a stressztől szokott), meg nehezebben ettem, plusz a félelem akkor is pánikbetegség? avgy inkább sima szorongás? vagy mi lehet?:S

2011. szept. 1. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!