Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről? A 12...

Mi a véleményetek erről? A 12 éves húgom írta.

Figyelt kérdés

most a részleteket nem szeretném elmondani,hogy hogyan olvastam el, stb..Arra vagyok kíváncsi hogy szerintetek mi rejlik a háttérben csak úgy írni támadt kedve,vagy tényleg megtörténhetett amit irt?

Olyan szavakat használt amit nem néztem volna ki belőle.Jó értelemben persze.


" Egy röpke pillanatban odaszólítottam magamhoz.Nem beszéltem,csak némán intettem neki,amit láthatólag értett,mivel egy pillanat múlva már tőlem egy méterre állott,és szokásához hívően nem mindennapi érzelem rejtette szemekkel bámult rám.Olyan gonoszság, s gyűlölet volt lelke tükrében..Nem tétováztam tovább.Bár csöppnyi lelkiismeret furdalással de azon nyomban megragadtam a haját.Nem téptem ki, csupán erősen húztam.Már az elengedés szélén álltam amikor kissé utálatos hangon megkérdeztem tőle:Fáj?

Tudtam a választ ezért így folytattam: Tudom hogy fáj.Ez viszont aligha egy röpke fizikai fájdalom lehetett számodra.Nem fogod már ugyan ilyen erővel átérezni, csak az emlékeid fognak ráutalni arra, hogy ez is megtörtént veled.Ez a fájdalom csak parányi része annak, amelyet te okoztál nekem. Bár életedben nem emeltél rám kezet,de tökéletesen belegázoltál a lelki világomba.Összetörted a gyermekkori álomvilágomat.Csak egy nagy üresség tántorog odabenn,és ez már nem fog megváltozni..hidd el nekem,ez sokkal fájdalmasabb.."


2011. szept. 11. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ügyesen ír a hugod.
2011. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

olyan mintha egy könyvből idéztél volna...

ha a tesód írta egyedül akkor nagyon nagy szókincse van és biztos sokat olvas...

bár egy 12 évestől nagyon meg lepő...


26/N

2011. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

tényleg sokat olvas és szerintem nagy a szókincse.

De azért ezen én is meglepődtem.

2011. szept. 11. 16:52
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes szerintem :)
2011. szept. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12 éves vagyok. :) lehet, hogy csak úgy írta. Kipróbálta magát. De a röpke benne van többször is. xD
2011. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Persze, ügyes meg minden...De nekem nem tetszik a sok szóismétlés, és hogy túl sok olyan szót használ, ami olyan "régies, vagy hogy mondjam..nem mindennapi. Nem kell minden szónak olyannak lennie, még a híres írók sem írnak ilyeneket mindenhova.

Bár én nem tudok még csak ennyire sem írni, de rengeteget olvasok és ez az őszinte véleményem!

14L

2011. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ezen kiakadtam...:O

Ha tényleg a 12 éves húgod írta,akkor az nagyon durva, az biztos, hogy jó bő a szókincse. Bár...szerintem beszélned kellene vele az érzéseiről?! Olyan depressziós szövegnek tűnik... A barátnőm is 5-6. osztályban sokat írt, nagyon depressziós volt, mert elég rossz életet élt akkor, és senki nem gondolta volna, hogy miket ír, mert elég butuska, én is csak onnan tudtam meg, mert mellettem ült és megmutatta...

13/L

2011. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Biztosan beszélni fogok vele.Majd estefele mert most nincs itthon.
2011. szept. 11. 18:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

ha magától írta akkor ügyes. :)

majd azért írd meg, hogy mit beszéltél vele (megtörtént-e vele, vagy csak kitalálta?).

13/L

2011. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

öcséééém :O

eskü,azt hittem,egy könyvből idéztél :D

én is szoktam ilyen történeteket írni,csak úgy magamtól ... és bár így a kommenteimből nem nézné ki senki hogy ilyeneket írok..de én is így fejezem ki magam úgymond

mert alig vanak barátaim,aki van legjobb barátnőm,tőle meg félek

mármint nem beszélek meg vele ilyen bizalmas dolgokat annyira

és ha nem beszélhetem meg valakivel az ilyen kis dolgaimat,olyan egyedül érzem magam

ezért kitalálok egy történetet és leírom mintha én lennék a főszereplő és az ő szemszögéből írnám le azt ami épp bánt :D

szerintem figyeljetek a húgodra

nem is gondolnánk hogy egy 12-13 éves gyerekben már ennyi tehetség van :)

a szóismétlés picit tényleg zavaró de amúgy nagyon jó!! :D

13l

2011. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!