Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a divatos, menő ma a 16...

Mi a divatos, menő ma a 16 éves fiúk körében?

Figyelt kérdés
Öcsémnek kellene valami születésnapjára, szeret jól kinézni, ezért gondoltam valami kiegészítőre. De milyen az, ami valószínű tetszene neki? Segítsetek légyszi! Köszönöm!
2011. szept. 15. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez ismerni kellene a stílusát. De pl. kalap. Nekem ez jutott eszembe. Több fiún is láttam már.
2011. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Jajj, az a borzasztó "páwa óra". Nem tudom pontosan mi a neve, de nálunk a fél sulinak olyana van...


14/L (még a 12.-eseknek is..)

2011. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy 16 éves lány édesanyja vagyok, de amikor átjönnek óra tuti van rajtuk , nyaklánc, ülepes nadrág, gyűrű , egy jó öv...

31.N

2011. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A stílusa az az egyszerű, farmer, póló, néha ing.

Az órát megnéztem, de az nagyon ronda :D tényleg hordanak ilyet a tinik? Nem semmi :D


Az öv viszont tetszik, no majd holnap utánajárok. Köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 15. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
karóra!SOK sikert!
2011. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
mit szólsz ezüst nyakláncoz?
2011. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bátyám egyszer kapott egy cápafogas nyakláncot, sosem veszi le, csak harcművészetre, ahol nem lehet rajta. Ő is ilyen divatsrác, mármint na. Nem hord se ülepes, se csőnadrágot, nem követi, viszont tisztában van azzal, hogy mi a divat. Van egy fekete bőrkarkötője, ami ilyen vastag, és 3 bőrszíj van rajta, meg egy Police karórája, ezeket imádja. [link] Ilyen a karkötő alakja, de nem Police, meg tulajdonképpen semmiben se hasonlít, csak hogy legyen elképzelésed. :D A fentieken kívül még imád pókerezni, ezért van egy öve, amin 4 Ász van, azaz Royal Flush. Remélem, tudtam segíteni.
2011. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Csak hogy tisztában legyünk a pókerrel.A 4 ász=póker

royal flush=10-J-Q-K-A egyszínben pl:pikk

2011. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajj tényleg. :,s Én is pókerezek amúgy, csak fáradt voltam már. :D Bocs.
2011. szept. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Fila táska :D
2011. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!