Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » FIÚK! Zavar titeket ha egy...

FIÚK! Zavar titeket ha egy lány mitesszeres vagy éppen nem a legmenőbb ruhákba jár, de attól függetlenül szép és ápolt?

Figyelt kérdés

vagy ha izzadós típus de arról nem tehet meg stb?:)

anyagi pénztárcája nem engedheti meg ezeket a dolgokat.

lányok válaszára is kíváncsi vagyok.

15/L

ui: lehet hülye kérdés de érdekel.:)


2011. szept. 28. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Egyik sem zavar. A mitesszerekről nem tehetsz, és nem kell ahhoz menő ruhákban járni, hogy szép legyél!
2011. szept. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem, mivel én is miteszeres vagyok kissé és én sem a legmenőbb ruhákban járok.


18f

2011. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Azt hiszem utolsó dolog lenne a mitesszeres arc, a nem a legmenőbb ruhák meg remélem nem azt takarja amit a cigány asszony is otthagy. A szépség relatív, én személy szerint nem bírnék együtt lenni egy dagi lánnyal. Soha, semmilyen körülmények között. Lehet leköpni :/.

Izzadós típus ellen pedig tehet a dezodor, és ha minden nap fürdesz SZAPPANNAL akkor egy nap alatt nem lesz brutális testszagod ami kizáró tényező lenne.

Ja és jó lenne ha sportolnál, mert biztos nem sportolsz. Persze, hogy meglátszik egy lányon minden falat ha mást se csinál csak ül otthon és koplal.


16/f

2011. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Én lány vagyok,de tapasztalataim alapján a lányokat jobban zavarja (lányok között) a miteszeres arc,mint a fiúkat. A ruhákról is ugyan ez. A lányok sokkal jobban megnézik,hogy ki milyen márkás cuccokban megy épp suliban,mint a fiúk.

Viszont az ha valakinek nagyon izzatság szaga van az kellemetlen.

De pl én is inkább izzadósabb vagyok,de dezodor meg rendes tisztálkodás mellett ez senkinek sem tűnik fel:)

2011. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

én eddig azt vettem észre,a fiúkat nem nagyon zavar a mitesszeres arc


de attól még engem,saját magamat zavar,ezért ki nyomom vagy amit nem tudok,azt kiszedetem :)


és én sem a legmenőbb ruhákban járok,bár ez nem is zavar annyira...


végülis ha valakinek tetszem,az ne azért szeressen mert converse cipőm van hanem azért aki vagyok

:D


13l

2011. szept. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 16 éves lány vagyok és nekem ez a véleményem: attól hogy nem a legmenőbb,legdivatosabb ruhákban jársz,még lehetsz csinos.Attól még jól össze lehet válogatni a ruhákat,ha passzolnak stílusban meg minden egymáshoz és jól is állnak neked akkor nincs probléma.Az osztályomban nem minden lány öltözik divatosan,még is csinosak tudnak lenni.

A miteszereket lehet kezelni,én clean and clear bőrradírt vagy arctisztítót szoktam venni kb 1000 ft és használ is.:)

2011. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!