Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kollégium. Akkor hogy is van?

Kollégium. Akkor hogy is van?

Figyelt kérdés
Jövőre valószínűleg kollégista leszek. Sok mindent nem tudok a koleszről szóval, megkérdezném. Pl. Hánykor kell kelni ill. feküdni? Muszáj délutánonként tanulni? Az első hetek tényleg rosszak? És még azt, hogy akikkel egy szobába kerülök, ők is újak? (9.es leszek) Mennyi idő a megszokás? Ti (akik jártak) szerettétek? 14L
2011. okt. 16. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt mind kollégiuma válogatja. Kelés 6kor van, mivel 8ra mész suliba, vagy még hamarabb. Takarodó általában 10kor, de eddig meg is kell fürdened. Igen, kötelező szilencium, azaz tanulószoba van. Hogy is ne lenne, mivel a suli miatt vagy ott, oda meg tanulni kell. Általában mindenkit a leendő osztálytársaival tesznek össze.

Nekem nem volt vele bajom, az első hét sem, szar, mert akkor még az újdonság erejével hat.

2011. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát én a távolság miatt mennék, mert az iskola ahová jelentkezek 3 óra tömeg közlekedéssel. :/ szóval kénytelen vagyok.
2011. okt. 16. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
A felsőbbévesek meg fognak mérni. Meg kell majd verekedned az ágyárt különben a doberdón kell majd aludnod.
2011. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
teljesen kolesztól függ. minket nem keltenek, ha nem akarjuk, lényeg, hogy beérjünk, 10 után már csak a folyosón lehet tanulni/beszélgetni, hogy a szobatársak alhassanak, akkor mész fürödni amikor akarsz, az első hét elég szar volt, de mostmár imádom. a szobatársakom most múlik, megesik, hogy idősebbekhez raknak, de elég ritka
2011. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az jól hangzik (:
2011. okt. 23. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!